zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na listopad pro Raky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 28.10.2021
Co čeká Raky v měsíci listopadu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na listopad vychází karta Páže kalichů, která říká, že se budete přizpůsobovat věcem, které přijdou. A zároveň byste neměli věřit všemu, co se bude říkat, protože právě této kartě se příliš věřit nemá, hrozí zbytečné zklamání. Počítejte spíš sami se sebou a s tím, co můžete ovlivnit vy sami.

Věštba listopad - Rak
Autor: iStock Věštba listopad - Rak

Co říkají mariášové karty?

V první listopadové dekádě budete pod boží ochranou, příznivá bude komunikace, menší nepříjemnosti mohou vzniknout jen ohledně úředních věcí.

Druhá dekáda vychází krásně v citové oblasti, ale je možné, že něčemu přijdete na kloub a mohlo by to i trochu zabolet. Raději tedy počítejte s tím, co je, než s tím, co byste chtěli po druhých lidech. Ušetříte si zklamání.

Třetí dekáda už vychází mnohem příznivěji, vrátí se vám radost, síla a elán a bude vás provázet štěstí a něco nového by mohlo začít. A ať budete řešit cokoli, nebudete na to sami.

Vaše runa na listopad: Isa

Runa Isa
Autor: iStock Runa Isa

Isa je ochranná runa, velmi stálá, která vás bude chránit před negativními vlivy zvenčí a radí vám, abyste si zachovali rozvahu, klid a chladnou hlavu.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na listopad

Velký horoskop na listopad

Velký podzimní horoskop - Rak

Velký podzimní horoskop: Co čeká Raky v práci a kdy se nevyplatí moc riskovat?

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , horoskop rak , znamení Rak , znamení zvěrokruhu , horoskop listopad , věštba listopad

reklama

Přečtěte si také

reklama