zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen pro Blížence

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 19.09.2021
Co čeká Blížence v měsíci říjnu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám z tarotových karet vychází Sedmička pohárů, což je karta závislostí, ať už jde o závislost na lásce, citech, na druhých lidech a jejich názoru, ale také závislost na dobrém jídle a pití. Bude dobré si trochu v tomto směru udělat pořádek.

Blíženci
Autor: iStock Blíženci

Co říkají mariášové karty?

Říjen bude plný různých energií, čeká vás spousta informací, některé budou i protichůdné. Budete mít starost o své přátele, protože si budete myslet, že nedělají dobře, zatímco oni si budou myslet opak. Budete se také učit hodně nových věcí. Opatrní byste měli být v práci, můžete mít strach o své jistoty. Vše by ale nakonec mělo být v pořádku. Protože vy máte rádi, když se stále něco děje, mohl by pro vás být tento měsíc celkově velmi pěkný, jen si dejte pozor na lehčí nemoci.

Vaše runa na říjen: Urox

Runa Urox
Autor: iStock Runa Urox

Runa Urox značí dobré zdraví, intuici a pevnou půdu pod nohama. Radí vám, abyste vydrželi a nenechali si vzít, co je vaše. Pokud máte nějaké plány a chtěli byste je realizovat, nemáte se vzdávat.

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen

žena Lev

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Blíženců?

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení zvěrokruhu , blíženci , horoskop říjen , věštba na říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama