zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen pro Býky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 18.09.2021
Co čeká Býky v měsíci říjnu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Býky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám vychází krásná karta Desítka disků, která vám slibuje hojnost, jistoty, materiální zázemí. Horší zpráva je, že ruce, které na to budou muset vydělat, jsou právě ty vaše.

Věštba říjen - Býk
Autor: iStock Věštba říjen - Býk

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet si začátkem října dovolíte investovat něco do sebe, do svých záležitostí. Budete čerpat nové informace, přijdou i nějaké nové smlouvy.

Ve druhé dekádě se do vašich záležitostí mohou vměšovat jiní lidé a říkat vám, co byste měli dělat, což se vám nemusí úplně líbit. Už koncem druhé dekády se vše může začít trochu kabonit. Vypadá to, že se někdo bude snažit o nějaké změny, a protože vy máte rádi věci pod kontrolou a náhlé změny vám nedělají dobře, může vás to znervóznit. Naštěstí to nebude dlouho trvat a vám se koncem měsíce vrátí váš klid.

Vaše runa na říjen: Hagalaz

Runa Hagalaz
Autor: iStock Runa Hagalaz

Hagalaz je runa, která by se dala přeložit jako kroupy nebo nepřízeň počasí. Někdy nebývá příliš šťastná, pokud si z ní člověk neumí vzít to dobré. A to je, že je potřeba si dát věci do pořádku a hlavně do rovnováhy, aby mohlo vše jít tak, jak potřebujete.

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen

žena Kozoroh

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Býka?

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , horoskop býk , horoskop říjen , věštba říjen , znamení Býk

reklama

Přečtěte si také

reklama