zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen pro Panny

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 21.09.2021
Co čeká Panny v měsíci říjnu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Panny z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám z tarotových karet vychází krásná karta Eso pohárů, která představuje záchvěv citů, radosti, nadšení. Je to sice prchavé, ale díky za to, když vám pár krásných chvil vyjde. Může to být i nějaká nová inspirace.

Věštba na říjen - Panna
Autor: iStock Věštba na říjen - Panna

Co říkají mariášové karty?

První dekáda bude poměrně náročná. Nejspíš budete mít spoustu práce a starostí, ale ty největší starosti nakonec pominou a promění se v zisk.

Ve druhé dekádě se možná budete trochu víc hádat. Do vašich věcí se budou vměšovat lidé, kteří o tom, co prožíváte, nic nevědí. Hodně věcí, ať už pracovních, nebo soukromých, si ale dokážete vykomunikovat a uhájit si to své.

Ve třetí dekádě budete opět muset něco nečekaného řešit. Nebude to mít ale dlouhého trvání.

Vaše runa na říjen: Ehwaz

Ehwaz
Autor: iStock Ehwaz

Ehwaz je runa lásky, porozumění, komunikace, oblíbenosti. Radí vám, abyste měli oči otevřené a využili toto období. Zejména ti, kdo jsou sami, mohou potkat vhodného partnera. A ti, kteří jsou už nějakou dobu ve vztahu, ho mohou oživit.  

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen

žena Panna

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Panny

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení Panna , horoskop říjen , věštba na říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama