zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen pro Štíry

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 24.09.2021
Co čeká Štíry v měsíci říjnu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám z tarotových karet vychází Trojka holí, která znamená stálou, systematickou práci. Naznačuje tvořivost, prosperitu a úspěch. Vaše plány mají velkou šanci na splnění a vy z toho můžete mít radost a někdy můžete být i docela pyšní.

Štír
Autor: iStock Štír

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet budete v říjnu objevovat zajímavé informace, přicházet na věci, o kterých jste vůbec neměli potuchy. Zatímco ostatní lidé se možná budou ztrácet v chaosu, vy budete ve svém živlu.

První dekáda by měla být celkem pohodová a radostná. Ve druhé dekádě může přijít nějaké rozčilování, vy si to ale ustojíte. Půjde čistě jen o váš přístup, abyste si vše otočili v dobré. Budete také neskutečně přitažliví a na koho si ukážete, ten nebude mít šanci před vámi utéct.

Ve třetí dekádě vás může šokovat nějaká nepříjemnost, bude to ale jen chvilková záležitost a nemusíte se ničeho bát.

Vaše runa na říjen: Gebo 

Runa Gebo
Autor: iStock Runa Gebo

Gebo je nádherná runa, která se pojí s láskou, dáváním a přijímáním. Co dáváte, to dostanete.  Amulet z runy Gebo navrací harmonii těla i duše, chrání před útoky zlých lidí, kteří se vám budou pokoušet házet klacky pod nohy.

 

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen

žena Štír

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Štíra

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení Štír , horoskop říjen , věštba říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama