zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen pro Střelce

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 25.09.2021
Co čeká Střelce v měsíci říjnu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na říjen pro vás z tarotových karet vychází Dvojka disků, která ukazuje nové věci kolem práce. Vy do toho půjdete ale velmi pomalu. Tato karta vyžaduje postupovat krůček po krůčku, aby pak mohla přijít rovnováha, stabilita a jistá prosperita.

Střelec
Autor: iStock Střelec

Co říkají mariášové karty?

Začátkem října vás čekají nějaké cesty, nové informace, setkávání. Z hlediska citů byste mohli být velmi spokojení. Ve stávajících vztazích může dojít k oživení, u nezadaných to vypadá na nějakou love story.

I druhá říjnová dekáda by mohla být celkem zajímavá. Menší nepříjemnost může přijít v práci, pravděpodobně nějaká hádka. Bylo by dobré nestarat se o problémy jiných lidí, abyste měli čas i na sebe.

Ve třetí dekádě by se mohlo ve vašem soukromí odkrýt něco, co trvalo delší dobu, ale bylo skryté. Nebojte se toho, pročistí se díky tomu vzduch a vám se uleví.

Vaše runa na říjen: Wunjo

Runa Wunjo
Autor: iStock Runa Wunjo

Wunjo je runa radosti, spokojenosti, komunikace, nápadů. Formou talismanu umí tmelit lidi tak, aby táhli za jeden provaz. 

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen

žena Střelec

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené v ohnivém znamení Střelce

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení Střelec , věštba říjen , horoskop říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama