zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen pro Váhy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 23.09.2021
Co čeká Váhy v měsíci říjnu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Váhy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na říjen vám z tarotových karet vychází Čtyřka pohárů, která říká, že byste si měli vytvořit určité hranice. A ty se týkají vztahů lidí k vám, toho, co si necháte líbit a co už ne. Pokud to chytíte za správný konec, mohli byste nakonec být spokojení.

Váhy
Autor: iStock Váhy

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty vám na říjen předpovídají hodně práce, starostí, zařizování, tvůrčí činnosti. Celkem pěkný měsíc by to měl být z hlediska jistot a peněz.

Může se stát, že vás koncem první dekády přepadne nějaký lehký splín, který ale bude jen krátkodobý. Ve druhé dekádě mohou přijít nové pracovní nabídky nebo projekty, a také nové informace důležité pro vaši práci. Sice budete na roztrhání, ale budete si to užívat.

Třetí dekáda by mohla být už klidnější. I když vás může překvapovat, co se kolem vás děje, dokážete si udržet určitý odstup.

Vaše runa na říjen: Isa 

Runa Isa
Autor: iStock Runa Isa

Isa je ochranná runa, velmi stálá, která vás bude chránit před negativními vlivy zvenčí. Radí vám, abyste si zachovali rozvahu, klid, chladnou hlavu, drželi si určitý odstup a snažili se zajímat se o svoje věci. Ve svém středu můžete nalézt odpovědi na všechny otázky, které vás tížily.

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen

žena Váhy

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Vah

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení Váhy , horoskop říjen , věštba říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama