Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

Velký horoskop na červen

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž začíná léto, dozrávají jahody a třešně a můžeme si užívat tepla a sluníčka? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na červen 2019.
Vydáno: 27.05.2019
Velký horoskop na červen
Velký horoskop na červen Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Začátek měsíce pro vás vypadá hodně nadějně a příznivě a budete opravdu spokojená, protože se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

V červnu se hned na začátku měsíce začnete odrazovat od toho být sama nebo dělat sama spoustu věcí. Prostě nějak... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Vše se v červnu zrychlí a to, co se vyřizovalo dlouhou dobu, bude vyřízené za pár minut. Také dokončíte... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Začátek měsíce bude o vyříkání si určitých nesrovnalostí, které kolem sebe cítíte. Je asi zapotřebí si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Už na začátku června se zamilujete a nebudete vědět, co máte dělat. Budete se vznášet a uvědomíte si, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku měsíce může dojít mezi vámi a partnerem k mírnému konfliktu, protože vy budete chtít jet na... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy

V letním období budete řešit především odpočinek a to, kdy se zase vrátíte do práce. Ke konci měsíce vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku měsíce budete úplně v klidu a v harmonii. Poté může přijít pocit beznaděje, že už chcete uzavřít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Už začátkem měsíce budete mít dostatek vášně a energie, abyste zvládla všechny problémy, což vás velice... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Začátkem měsíce budete mít dostatek sil vše zvládnout a půjde vám to skvěle od ruky. Trochu si začnete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Už na začátku měsíce vám pomůže nějaká dobře finančně zajištěná nebo stabilní žena. Následně se zamyslete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Na začátku června si budete užívat vztah, protože se vám v životě může objevit někdo, na koho jste celý život... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-
Článek je zařazen v: měsíční horoskop, znamení zvěrokruhu, předpověď, horoskop na červen
Reklama