Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Velký horoskop na červenec

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž začínají prázdniny, je hlavní doba dovolených a můžeme si užívat tepla a sluníčka? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na červenec 2019.
Vydáno: 27.06.2019
Velký horoskop na červenec
Autor: iStock Velký horoskop na červenec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak ve vztahu. Pozor si dejte na... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky s přáteli, mohli byste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Už delší dobu řešíte nějaké přesuny v rámci bydlení. O prázdninách je ideální možnost se přestěhovat nebo začít ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat před... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás odrazovat. Pak vás čeká velká... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku měsíce budete zavírat oči před změnou, která je pro vás nezbytná a osudová. Pak se stane zázrak a přijde... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy

Hned na začátku měsíce se vám může splnit sen a můžete se zamilovat. Budete se však rozhodovat, ale je možné, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Vše je tak, jak má být, a vy to víte a daří se vám to urovnat. Hned poté vás čeká nový nápad nebo něco nového, co vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Začátkem měsíce vám bude nakloněn osud a ten vám splní, co si přejete. Poté si odpočinete od problémů a nic nebudete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Už na začátku měsíce vás čeká velká láska, a to taková, jakou jste si dlouho přála. Možná budete mít možnost zažít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Hojnost všeho vás čeká už na začátku července a bude se vám to líbit, protože se vám začnou plnit vaše sny. Čekají vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Červenec vám může přinést i konflikt s nějakým energickým mužem, na kterém jste svým způsobem závislá. Konflikty vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: měsíční horoskop, znamení zvěrokruhu, předpověď, horoskop na měsíc, horoskop na červenec
Reklama