Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Velký horoskop na duben

Co vám předpovídají hvězdy na čtvrtý měsíc v roce? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na duben 2020.
Vydáno: 10.03.2020
Velký horoskop na duben
Autor: iStock Velký horoskop na duben

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás v dubnu čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Duben je pro vás měsícem, který přináší uzavření minulosti. Začnete vše, co se týkalo minulosti, uzavírat a obracet se ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Od začátku měsíce budete řešit vztahy a něco se vám podaří vyřešit, takže se vám uleví, jen je potřeba o všem ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Měsíc to bude náročnější, ale vše se vyřeší. Hned na jeho začátku budete mít majetnické pocity a začnete se bát, že se ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Jaký má vliv sluneční znamení na vaše zdraví? Beranům hrozí hypertenze, Vahám nervové zhroucení

Jaký má vliv sluneční znamení na vaše zdraví? Beranům hrozí hypertenze, Vahám nervové zhroucení

Rak

Na začátku měsíce se vše urychlí a to, co stálo a nikam se nehýbalo, se najednou začne řešit. Můžete se zamilovat nebo ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Jaro vám přináší velkou lásku, souznění, ale také pocity ztrát a relativního klidu. Budete si muset zvyknout na ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku dubna budete hodně aktivní a plná energie. Což vám přinese lásku a zamilování, které prožijete v půlce měsíce, ale budete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Už na začátku měsíce budete překonávat překážky týkající se vaší práce a hodně vás to unaví. V půlce měsíce se začnete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy. 

Štír

Na začátku měsíce budete pro okolí přitažlivá a oslníte ho. Zavírat oči začnete před pozváními na schůzky. Pak se ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Stagnaci nemáte ráda, ale na začátku měsíce vám přinese určité uklidnění a stabilizování vaší situace, a vám se tak ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Hned na začátku měsíce přijde stabilita a ta přinese lásku. Pak se vrátíte k něčemu z minulosti, což přinese ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku měsíce budete uzavírat nějakou etapu svého života a začnete o tom velice přemýšlet. Přinese to velké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Začátkem měsíce získáte od nějakého kamaráda nebo kamarádky větší obnos peněz, ale než ho získáte, potrvá to delší dobu. Začnete si ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.

-šv- 

Článek je zařazen v: znamení zvěrokruhu, předpověď, duben, horoskop na měsíc, předpověď na měsíc, horoskop na příští měsíc, předpověď na příští měsíc, dubnový horoskop, horoskop na duben, předpověď na duben