Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

Velký horoskop na květen

Co vám předpovídají hvězdy na jeden z nejkrásnějších a nejrozkvetlejších měsíců v roce? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na květen 2019.
Vydáno: 28.04.2019
Velký horoskop na květen
Velký horoskop na květen Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku května budete dokončovat projekty, které jste nestihla dodělat v předcházejícím měsíci. Také záležitosti... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Pozor si dejte, pokud potkáte někoho z práce, koho jste delší dobu neviděla, abyste se nezamilovala, protože... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Měsíc lásky začnete s láskou – začátkem chození nebo začátkem lásky. A budete si měsíc lásky užívat. Potkala jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Na začátku května vás čeká něco nového. Nejsou to zatím žádné reálné nové začátky, ale něco nového začíná. A bude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Velká láska s partnerem vás čeká hned na začátku měsíce a opravdu hodně se zamilujete. Začnete se chovat jako... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Hned na začátku měsíce si odpočinete od všech problémů, protože jste unavená a už nechcete nic řešit. Vzápětí... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy

Už na začátku měsíce budete hodně pracovat a věnovat se pracovní činnosti. Následně může přijít velká... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Hned na začátku května možná odjedete na dovolenou nebo se budete cítit jako na dovolené a užijete si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Na začátku měsíce budete dostávat zprávy z oblasti práce, což vás bude velice vyčerpávat. Musíte totiž pracovat i... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Pocit osamocení ve všech oblastech života zažijete hned na začátku května. Poté však přijdou nové... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V práci prožijete hádky a manipulaci mezi kolegyní, která jen hodně energická, a kolegou, který je zamilovaný do... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Květen pro vás je velice úspěšný měsíc, bude se vám dařit ve všech rovinách. Dokončíte vše, co jste si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-
Článek je zařazen v: horoskop, květen, znamení zvěrokruhu, předpověď, měsíční horoskop
Reklama