Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Velký horoskop na leden

Co vám předpovídají hvězdy na první měsíc nového roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 01.01.2019
Velký horoskop na leden
Velký horoskop na leden Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc, první v novém roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Už od začátku měsíce se budete rozhodovat mezi dvěma cestami. Chvíli vám to potrvá, a dokonce se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Od začátku měsíce prožijete hodně akcí se svým partnerem, protože už ani jeden z vás nechce být... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Na začátku ledna si uvědomíte, že jste na něčem silně závislá, a to se vám nelíbí. Budete se snažit něco... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Nevíte, co chcete a co od druhých můžete očekávat. Potřebujete zbořit staré základy, které jsou nefunkční, a postavit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Čeká vás měsíc plný překvapení. Především budete ve vztahu, v němž se cítíte jako opravdový partner. Jste trochu...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Budete se ke svému partnerovi chovat velice partnersky a dominantně už od začátku měsíce. To přinese... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Už na začátku měsíce budete překonávat překážky, což vás hodně vysílí. Přijde však žena, která má... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Už na začátku ledna se vám bude dařit skvěle, hlavně pocítíte velkou přitažlivost ve všech oblastech... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Snažte se už v prosinci s partnerem promluvit o všech věcech kolem Vánoc a Nového roku. Budete to... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Na začátku měsíce vás čekají drobné hádky a nepříjemnosti. Což brzo překonáte a přijdou nové začátky plné...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku měsíce se vám splní nějaké sny a přání a budete z toho nadšená. To vše vám vydrží skoro do... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V práci vám pomůže nějaká žena a vám se uleví, protože se vám podaří něco, co jste dlouho potřebovala... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Článek je zařazen v: horoskop, znamení zvěrokruhu, měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama