Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Velký horoskop na listopad

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc listopad? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 18.10.2019
Velký horoskop na listopad
Autor: iStock Velký horoskop na listopad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Začátkem listopadu se vám splní něco, o čem jste snila už dlouho, a budete z toho mít upřímnou radost... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Začátkem měsíce budete mít plno nápadů a ideálů. Bude se vám dařit dle vašich představ. V půlce ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Nic se dlouho nedělo, ale v listopadu můžete zažít velké změny. Nebudou se odehrávat na začátku měsíce, kdy... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

7 dobrých důvodů, jak milovat listopad nebo ho alespoň přežít

7 dobrých důvodů, proč milovat listopad nebo ho alespoň přežít

Rak

V listopadu si dejte pozor na všechny závislosti, které vás mohou provázet celý měsíc. Vše staré a nefunkční je... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Od začátku měsíce budete hodně pracovat a práce vás bude bavit. Pocítíte velkou stabilitu, což vám přinese buď...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem měsíce si vše budete užívat. Přestanete cokoliv řešit a mít k partnerovi majetnické sklony, protože si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

V listopadu prožijete velkou lásku, zamilování a možná i krásný flirt nebo sexuální vzplanutí. Ve vztahu zažijete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku měsíce budete řešit nový vztah a začnete s někým randit, ale protože si nevěříte, tak si to můžete svými... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Čeká vás velká změna spojená především s vaším partnerstvím. Projdete si nejdříve velké deprese, protože se této... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Nejlepší datum pro svatbu v roce 2020? Astrologie a numerologie znají přesnou odpověď

Nejlepší datum pro svatbu v roce 2020? Astrologie a numerologie znají přesnou odpověď

Kozoroh

Na začátku měsíce přichází něco nového a to přinese stabilitu a přestanete se trápit. Budete mít skvělý sex s ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku listopadu si uvědomíte, že na něčem máte silnou závislost a to se vám nelíbí. Budete se snažit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Nevíte, co chcete a co od druhých můžete očekávat. Potřebujete zbořit staré základy, které jsou nefunkční, a postavit ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: horoskop, znamení zvěrokruhu, měsíc
Reklama