Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Velký horoskop na listopad

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc říjen? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 01.11.2018
Velký horoskop na listopad
Velký horoskop na listopad Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku měsíce se vám bude dařit překonávat překážky. Pomůže vám v tom nějaký energický a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Na začátku měsíce se budete rozhodovat mezi dvěma cestami. Je před vámi rozcestí – zda přijmout ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Hned na začátku listopadu se vám bude dařit překonávat překážky, které se před vás staví. Čeká vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Překonáte překážky už na začátku měsíce, ale to vám nepřinese klid. Následně pocítíte beznaděj a nebude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Listopad vám přináší velké změny, a sice už na začátku měsíce, kdy navážete na něco z minulosti. A bude to...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku měsíce budete bojovat s tím, jak se rozhodnout. Jsou před vámi dvě cesty a vy se musíte... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Začátek měsíce budou provázet nějaké ztráty a nepříjemnosti. Také si uvědomíte, kdo je váš přítel a kdo se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Měsíc, který si hned od začátku náležitě užijete. Budete zahrnuta velkou láskou, a to už od začátku... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

V listopadu budete mít spoustu práce sama se sebou a také začnete bojovat se žárlivostí, což není... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Už začátkem listopadu podniknete nějakou cestu, která vám přinese štěstí a radost. Cesty vás budou ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Čeká vás měsíc plný hojnosti a úspěchů. Užijete si toho, že se vám vše bude dařit. V půlce měsíce se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Podzim vám přináší velkou lásku, souznění, ale také pocity ztrát a vašeho relativního klidu. Budete si muset ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Článek je zařazen v: horoskop, znamení zvěrokruhu, měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama