Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Velký horoskop na prosinec

Co vám předpovídají hvězdy na poslední měsíc tohoto roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 01.12.2018
Velký horoskop na prosinec
Velký horoskop na prosinec Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc, poslední v tomto roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Už na začátku prosince si užijete klid a harmonii. Nikam nebudete pospíchat a všechno si dobře promyslíte. Hned poté... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Zkraje prosince se budete rozhodovat, kterou cestou se vydat a jak bude vypadat váš poslední ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Nic se dlouho nedělo, ale v prosinci můžete zažívat velké změny. Nebudou se odehrávat na začátku... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

V prosinci prožijete velkou lásku a možná i krásný flirt nebo sexuální vzplanutí. Ve vztahu přijdou nové... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. 

Lev

Už na začátku měsíce zažijete naději a pocit štěstí a uvědomíte si, že se věci dějí ve váš prospěch. Odložíte všechny...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem prosince si uvědomíte, že někoho, kdo je vám blízký, opravdu milujete a začnete mu to konečně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Stabilita na začátku měsíce vás doslova uklidní a vy trochu usnete na vavřínech, ale ono se vlastně nic tak moc... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku prosince se budete odrazovat od setkání s někým, s kým jste dlouhodobě pociťovala... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Už na začátku měsíce se můžete radovat z toho, že vás čeká hojnost ve všech ohledech a oblastech. Prostě se vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Na začátku měsíce budete něco řešit s mužem, který je hodně přemýšlivý a nabídne vám něco nového. Týká se to...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Začátkem měsíce vás čeká určitá stagnace a nebudete se moct hnout z místa. Pokusíte se to trochu změnit, ale zjistíte... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Čeká vás velká změna spojená především s vaším partnerstvím. Projdete si nejdříve velké deprese, protože se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Článek je zařazen v: horoskop, znamení zvěrokruhu, měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama