zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec
Autor: iStock Velký horoskop na prosinec
Šárka Valentová , Vydáno: 21.11.2021
Co vám předpovídají hvězdy na poslední měsíc tohoto roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?

reklama

Je tu nový měsíc, poslední v tomto roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Prosinec se pro vás stane měsícem lásky. A to ve všech ohledech. Můžete se zamilovat už na začátku měsíce, ale opravdu ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

I když budete mít pocit, že v práci se vám nedaří a zažijete určité hádky s kolegy, tak to pro vás bude velice dobrý zážitek a ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Pokud nejste zadaní, máte možnost potkat nového partnera. Jen to nebude hned na začátku vášnivé, prostě to budete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Horoskop na rok 2022

Jaký bude rok 2022? Slibuje naději a víru v nové začátky

Rak

Pozor na podvodné a klamné lži někoho, koho vám doporučí váš známý, bude vám nabízet nějaké skvělé investice v ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. 

Lev

Pozor na impulzivnost v práci, můžete ukončit něco, co ještě není dodělané, a na začátku příštího měsíce vás to ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

V počátcích prosince zažijete hojnost všeho, na co pomyslíte, a bude se vám to opravdu líbit. Nejvíc si užijete hojnosti lásky a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Barvy podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kterými barvami byste se měli obklopovat

Barvy podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kterými barvami byste se měli obklopovat

Váhy

V práci budete od rána do večera a budete dělat jak staré projekty, tak přijde i něco nového. Úplně zapomínáte na rodinu a ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.  

Štír

V počátcích měsíce budete žít trochu v iluzích a v nereálných představách, týkajících se překonání překážek spojených s ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Je čas se věnovat rodině nebo aspoň partnerovi, pokud děti nemáte. A pokud je nemáte, přijde na ně i řeč. Budete mluvit o ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Velký horoskop na rok 2022 pro jednotlivá znamení

Velký horoskop na rok 2022 pro jednotlivá znamení

Kozoroh

V prosinci se vám bude dařit tak, jak si už dlouhou dobu přejete. Vyjde vám vše, i to, o čem jste už delší dobu pochybovali. Pokud máte ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Tento měsíc bude ve vaší práci hodně chaotický, jednou budete nahoře a jednou dole. Dokonce můžete z práce ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Měsíc, kdy se možná bláznivě zamilujete. Zjistíte, že vás tajně miluje kolega v práci. A ještě jeden muž vám pomůže, abyste ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , horoskop na měsíc , měsíční horoskop , astrologie , horoskopy , horoskop prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama