Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Velký horoskop na prosinec

Co vám předpovídají hvězdy na poslední měsíc tohoto roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 16.11.2019
Velký horoskop na prosinec
Autor: iStock Velký horoskop na prosinec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový měsíc, poslední v tomto roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Hned na začátku měsíce pojedete na cestu nebo se budete z nějaké cesty vracet. Přicházejí i nějaké změny a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

V prosinci vás čeká překonávání překážek a nebude jich málo. Musíte čelit výzvám a zkouškám, ale už v ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Začátkem měsíce prožijete flirt, který pro vás bude hodně zajímavý, a postupně se zamilujete. Pokud jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Horoskop na rok 2020

Horoskop na rok 2020

Rak

Už na začátku měsíce prožijete velkou lásku a zamilovanost, ve vztahu se vám bude dařit a po dlouhé době pocítíte, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. 

Lev

Na začátku měsíce budete mít pocit, že prožíváte velké ztráty a není to pro vás moc pozitivní, ale poté se všechno...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Máte už od začátku měsíce pocit, že vše je jen iluze a že to nemůže být skutečnost. Budete se cítit osamocená a to... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Barvy podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kterými barvami byste se měli obklopovat

Barvy podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kterými barvami byste se měli obklopovat

Váhy

V prosinci budete mít dostatek sil vyřešit všechny záležitosti, které vás trápí delší dobu. Soustřeďte se na to a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.  

Štír

Začátek měsíce je o změnách, které budou pro vás osudové. Kolo osudu se roztočí a vy to nedokážete zastavit. Uvidíte, že se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Na začátku měsíce se budete vzpamatovávat z nějakého šoku, který jste zažila na konci toho minulého. Poslední měsíc vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Už začátkem měsíce uzavřete minulost a dokončíte všechny rozjeté projekty a bude se vám to opravdu dařit. Poté je...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku měsíce budete potřebovat odpočinek, ale už v půlce měsíce přijde zase pohoda. Tento měsíc vás čeká... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Období, které vám přináší stabilitu jak finanční, tak vztahovou. Bude se vám opravdu dařit ve všech ohledech. V půlce prosince... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Článek je zařazen v: horoskop, znamení zvěrokruhu, horoskop na měsíc, měsíční horoskop, astrologie, horoskop na příští měsíc, horoskop na prosinec
Reklama