zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec
Autor: iStock Velký horoskop na prosinec
Šárka Valentová , Vydáno: 20.11.2020
Co vám předpovídají hvězdy na poslední měsíc tohoto roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?

reklama

Je tu nový měsíc, poslední v tomto roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Hned na začátku měsíce pocítíte beznaděj a budete se to snažit změnit, což nepůjde tak rychle. Potřebujete si dát... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Na začátku měsíce můžete začít řešit dlouhotrvající problémy v partnerství. U vás je dlouho klid, ale uvnitř vás se to... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Už delší dobu řešíte nějaké stěhování nebo přesuny, což vám nedá spát. Je dobré si vše promyslet, ale zase by nebylo... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

Velká předpověď na rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

Rak

Máte před sebou náročný měsíc. Už na jeho začátku můžete o něco přijít nebo se s někým rozejít. Dávejte si pozor na... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. 

Lev

Na začátku měsíce se vrátíte k něčemu z minulosti. Můžete se v práci s někým pohádat, a to vás přivede k člověku, který vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na počátku měsíce si uvědomíte, že na někom máte velkou závislost, a nebude se vám to líbit. Také zažijete skvělý... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Barvy podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kterými barvami byste se měli obklopovat

Barvy podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kterými barvami byste se měli obklopovat

Váhy

Od začátku měsíce budete mít tolik práce, že nebudete mít čas řešit cokoliv nebo kohokoliv jiného než sebe. V práci se budou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.  

Štír

Na začátku měsíce vás potrápí, že se nikam neposunujete, a to jak ve vztahu, tak v práci. Pak se objeví někdo z minulosti a můžete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Je toho na vás v poslední době hodně. Vaše finanční situace se zhoršila a vypadá to, že ani vaše práce nepřežije. Tak na konci... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Tarotový horoskop na rok 2021

Tarotový horoskop na rok 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu

 

Kozoroh

Začátkem měsíce budete v pohodě a v klidu a všeho si užijete. Možná odjedete i někam na kratší dovolenou. Čeká vás i... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Začátkem měsíce se před vámi objeví nějaké tajemství a nebudete vědět, co si s tím počít. Nechte věci dozrát a přijdou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Už od začátku měsíce se vám bude dobře dařit a budete se mít skvěle. Až se začnete pozastavovat nad tím, jak... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , horoskop na měsíc , měsíční horoskop , astrologie , horoskop na příští měsíc , horoskop na prosinec , horoskopy , předpověď na příští měsíc

reklama

Přečtěte si také

reklama