Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Velký horoskop na říjen

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc říjen? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 01.10.2018
Velký horoskop na říjen
Velký horoskop na říjen Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Už na začátku října budete mít určité majetnické sklony, především k projektům týkajícím se vaší práce. Něco se hodně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Už na začátku měsíce vás čeká láska a možná i nějaký krásný románek s někým, kdo vás zajímá už ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Na začátku měsíce vás bude vše fascinovat, protože budete cítit přitažlivost vašeho okolí. Mělo by se vám dařit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Někdo vám na začátku měsíce může lhát, nebo vám nebude říkat pravdu. Budete to tušit, ale nebudete si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Začátek října vám nezačne až tak dobře, jak si přejete. Budete mít pocit beznaděje, a to se vám nebude vůbec...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Už na začátku října budete pociťovat velkou přitažlivost s někým, kdo vás zajímá už delší dobu. Přijde i velká... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy

Jste pro vašeho partnera splněným snem, a to vám tento měsíc zdůrazní. Budete navazovat na to hezké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Muž, s kterým jste se pohádala nebo rozešla, se vám hned na začátku měsíce ozve a vy se budete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Na začátku měsíce se budete cítit osamocená. Na vše budete sama, a to se vám nebude líbit. Budete mít i... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Na začátku října budete cítit bezpečí a klid. Možná přijdou i nějaké jistoty, na které jste ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Budete postavena před rozhodnutí, zda něco máte udělat, nebo jen přihlížet situaci. Rozhodování se vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Nechte některým věcem volný průběh a on to osud zařídí sám. Někdo vám přinese ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Článek je zařazen v: říjen, předpověď, měsíční horoskop, horoskop na měsíc, znamení zvěrokruhu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama