Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Velký horoskop na říjen

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž hraje listí všemi barvami, vyřezávají se dýně a je stále příjemné počasí? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 21.09.2019
Velký horoskop na říjen
Autor: iStock Velký horoskop na říjen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Hned na začátku října se budete rozhodovat mezi dvěma směry, kam se vydat. Bude vám to nějakou dobu trvat, ale... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Tento měsíc se budete věnovat především rodině. Začnete přemýšlet už o Vánocích a o tom, co byste ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Od začátku měsíce budete hodně v klidu a v pohodě. Nemusíte nic řešit a budete se snažit, aby vše bylo... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Vztahy

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Rak

V říjnu budete řešit nejen partnerské vztahy, ale i vztahy přátelské. V práci budete tak zaneprázdněná, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Čeká vás měsíc plný rozhodování, jakým směrem se vydat, a to jak v oblasti vašich vztahů, tak v oblasti...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Hned na začátku měsíce se můžete s partnerem pohádat, ale nakonec se vám splní sen a najdete určitou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Věnujte se svému tělu

Podzim podle čínské medicíny: Starejte se o svou slezinu!

Váhy

Od začátku měsíce budete přemýšlet o někom, koho už určitý čas znáte, ale teprve teď jste se sblížili. Ten člověk vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Hned na začátku měsíce budete řešit muže, který hodně přemýšlí, a vy z něj pocítíte určitou beznaděj. Nebude to s ním... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Na počátku měsíce se bude vše vyvíjet tak, jak jste si plánovala a jak to máte zapsané v diáři. V půlce měsíce... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Horoskop na rok 2020

Horoskop na rok 2020

Kozoroh

Měsíc říjen pro vás bude hodně namáhavý, protože můžete zažít rozchod a to hned na začátku měsíce. Také vás ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Jste zamilovaná a tenhle měsíc si budete užívat partnera a lásky, kterou vám poskytuje. Máte mezi sebou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Tento měsíc vás čeká nějaká rodinná událost a vy se jí trochu obáváte. Nemusíte, vše dopadne přesně ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

-šv-

Článek je zařazen v: říjen, předpověď, měsíční horoskop, horoskop na měsíc, znamení zvěrokruhu
Reklama