zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen
Autor: iStock Velký horoskop na říjen
Šárka Valentová , Vydáno: 22.09.2020
Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž hraje listí všemi barvami, vyřezávají se dýně a bývá ještě stále celkem příjemné počasí? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?

reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Začátkem měsíce začnete něco řešit s mužem, který o řešení hodně přemýšlí a vynasnaží se uzavřít minulost. V druhé půlce můžete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Na začátku měsíce se pohádáte s někým z rodiny. Mohou to být i vaši rodiče nebo někdo z příbuzných. Vaše dohady se mohou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

V průběhu měsíce můžete potkat někoho zajímavého. Budete si myslet, že už se nikdy neuvidíte, ale překvapí vás tím, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Vztahy

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Rak

Jste hodně unavená z práce, která je v poslední době pro vás dost náročná. Dlouho jste si neodpočinula a v říjnu vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Ve vašem vztahu není vše úplně v pořádku a vy to už delší dobu víte. Přišel čas začít věci řešit a promluvit si s partnerem. Pokud některé... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem měsíce k vám bude mít váš partner velice majetnické sklony, a i když může být dost odtažitý a nepřístupný, přesto... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Věnujte se svému tělu

Podzim podle čínské medicíny: Starejte se o svou slezinu!

Váhy

Někdo vám slíbil pracovní pozici, ale není schopen to dotáhnout do konce. V průběhu října vám tato skutečnost dojde a začnete si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku října se budete rozhodovat, kterou cestou se vydat. Objeví se před vámi dvě možnosti. Dostanete zprávu, která... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Nic se dlouho nedělo, ale v říjnu můžete zažívat velké změny. Nebudou se odehrávat na začátku měsíce, kdy si ještě... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

 

Podzimní hygge pohoda podle znamení zvěrokruhu. Jak si nejlépe odpočinete?

Podzimní hygge pohoda podle znamení zvěrokruhu. Jak si nejlépe odpočinete?

Kozoroh

Začátkem měsíce pocítíte beznaděj, protože v práci na vás bude mít nadřízený velké požadavky. Hned poté vám partner... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku října začnete řešit nějaké úřední či soudní záležitosti a budete se tím zabývat dost intenzivně. To řešení vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V počátcích měsíce se vám splní nějaký sen, o kterém jste snila už dlouho, a budete z toho mít upřímnou radost. Pak si začnete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. ​

Související témata: měsíční horoskop , horoskop na měsíc , znamení zvěrokruhu , předpověď na říjen , horoskop na říjen , předpověď na příští měsíc , horoskop na příští měsíc , říjnový horoskop

reklama

Přečtěte si také