Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Velký horoskop na srpen 2019

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž si stále ještě můžeme užívat prázdnin a dovolených, tepla, sluníčka a možná i bohaté úrody? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na srpen 2019.
Vydáno: 30.07.2019
Velký horoskop na srpen 2019
Autor: iStock Velký horoskop na srpen 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

V srpnu budete řešit především lásku a vztahy. Hned na začátku měsíce vás čeká manipulace ze... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Už na začátku měsíce se budete rozhodovat a zavírat oči před tím, co budete muset řešit. Poté se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Začátkem srpna se budete rozhodovat, jak naložíte se svou prací a svým vztahem. U vztahu vám pomůže ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Začátkem srpna budete hodně akční. Můžete trošku bojovat s partnerem, ale usmíří vás sex, jenže poté se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Srpnové rozchody aneb proč se lidé na konci léta často opouštějí

Srpnové rozchody aneb Proč se lidé na konci léta často opouštějí

Lev

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce se můžete pohádat nebo... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení vztahu s... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

V srpnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je užívat nebudete, spíš z nich... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky a citů. Poté se něco... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Kozoroh

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Začátek srpna pro vás bude znamenat rozhodování v oblasti vztahů, protože se může stát, že zažijete flirt, který... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze vztahu, nebo... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: měsíční horoskop, horoskop na měsíc, horoskop na srpen, znamení zvěrokruhu, předpověď
Reklama