Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Velký horoskop na únor

Co vám předpovídají hvězdy na druhý měsíc tohoto roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 01.02.2019
Velký horoskop na únor
Velký horoskop na únor Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc, už druhý v tomto roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Máte muže, který je do vás zamilovaný a který vám skládá komplimenty, a vy máte pocit, že jste pro něho... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Váš partner se cítí jako dominantní muž, který chce určovat, co budete dělat a jak to vše bude vypadat. Můžete se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Únor je pro vás velice úspěšný měsíc, bude se vám dařit ve všech rovinách. Dokončíte vše, co jste si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Na začátku měsíce budete řešit úřední záležitosti a uvědomíte si spoustu věcí o sobě a svém životě. Ve vztahu... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Začátkem měsíce zažijete hojnost všeho, co si jen můžete představit. Jediné, co vám pokazí cestu, je to, že nebudete...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Ztráty se objeví na začátku měsíce a budou se týkat především vaší minulosti a také určité žárlivosti. Pak začnete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Únor vám přináší velkou lásku, souznění, ale také pocity ztrát a relativního klidu. Musíte si zvyknout na změny, které... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku prosince se budete odrazovat od setkání s někým, s kým jste dlouhodobě pociťovala... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Čekají vás nové začátky plné vášně a nadšení pro život. Pokud plánujte pořídit si rodinu, je na to ten nejvhodnější měsíc. Přichází... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Čekají vás nové vášnivé začátky plné vášně a sexu a možnosti otěhotnět. Také se odhalí nějaké tajemství. Ke konci...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Začátkem měsíce budete řešit něčí závist nebo žárlivost a dost vás to naštve. Budete mít sice dostatek sil to vyřešit, ale občas... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Na začátku února budete hodně pracovat, ale nebude to nijak únavné, protože se už těšíte na dovolenou na... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Článek je zařazen v: horoskop, ZNA, znamení zvěrokruhu, předpověď, měsíc, únor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama