Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Velký horoskop na únor

Co vám předpovídají hvězdy na druhý měsíc tohoto roku? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?
Vydáno: 21.01.2020
Velký horoskop na únor
Autor: iStock Velký horoskop na únor

Je tu  nový měsíc, už druhý v tomto roce, a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Už od začátku února budete hodně pracovat. Poté se můžete s něčím v práci rozejít nebo vám nějaká práce... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

V únoru budete řešit především lásku a vztahy. A hned na začátku měsíce vás čeká manipulace ze strany ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Na začátku měsíce vás čeká velká láska a zamilování plné radosti a štěstí. A váš vztah se posune dál, aniž ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Horoskop

Horoskop 2020: Jaký den v roce bude pro vás ten nejšťastnější?

Rak

Na začátku února můžete mít úžasný sex s někým, s kým se o tom už dlouho bavíte nebo spolu koketujete či ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Nějaký muž bude na začátku měsíce hodně přemýšlet, jak změnit situaci, která je mezi vámi už delší dobu opravdu ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku měsíce vám osud přinese uzavření minulosti a vy se rozejdete s někým nebo s něčím, co vám ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Čínský rok 2020

Bleskový čínský horoskop pro rok 2020

Váhy

Měsíc budete mít hodně barevný, i když zpočátku se nebude vůbec nic dít a ovládne vás pocit, že prožíváte... Přečtět si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

V únoru budete prožívat změnu ve vztazích. Muž, který k vám byl doposud studený a odměřený, změní svůj ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Měsíc začnete s láskou – a to začátkem chození nebo začátkem lásky. A tento měsíc si užijete. Potkala jste totiž ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Horoskop

Horoskop zdraví pro rok 2020: Býci si musí dát pozor na žlučník, Lev může mít úraz

Kozoroh

Na počátku února ukončíte rozhodování a něco se urychlí. Urychlí se váš odpočinek nebo odpočinek někoho, kdo ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku měsíce se bude váš partner rozhodovat, zda zůstane sám, nebo ve vztahu. Bude mít pocit, že váš ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Hned na začátku měsíce možná odjedete na dovolenou nebo se budete cítit jako na dovolené a užijete si ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: znamení zvěrokruhu, předpověď na únor, horoskop na únor, horoskop na měsíc, měsíční horoskop, předpověď na měsíc, únor 2020