Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Velký horoskop na září

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž začíná školní rok, probíhá sklizeň, rostou houby a stále se ještě můžeme těšit z teplých slunečních paprsků? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na srpen 2019.
Vydáno: 20.08.2019
Velký horoskop na září
Autor: iStock Velký horoskop na září
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat dost intenzivně. To řešení... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co opravdu chce, a vám to podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se týkat různých oblastí vašeho života. Uvědomíte si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Horoskop na rok 2020

Horoskop na rok 2020

Rak

Začátkem měsíce budete hodně plodná, a pokud byste si chtěla pořídit miminko, je na to ten nejlepší čas. Bude se vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Od začátku měsíce vás čeká stabilita, která se vám bude velice líbit, a budete ji posilovat. Dostanete zprávy od...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Od začátku měsíce budete prožívat stagnaci a pocit beznaděje, což se vám nebude líbit. Možná přijde i nějaká konfliktní... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Spočítejte si své číslo

Osudové číslo o vás prozradí víc, než byste možná chtěli

Váhy

Nevíte, co chcete, a to vás svazuje. Cítíte se tím omezená, a tak se snažíte před vším zavírat oči, nechcete vidět... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Od začátku měsíce budete pociťovat jistotu a klid. Podaří se vám vše, co si plánujete. Budete mít i hodně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Od začátku měsíce budete cítit beznaděj a nebudete vědět, co s tím udělat. Vše je spojeno s tím, že nevíte, co... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně a energií nabité okamžiky. V rámci ...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Můžete už od začátku měsíce prožívat beznaděj a ztráty, které si však zaviníte vy sama. Měla jste s celou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Partner vám na začátku měsíce poskytne určitou stabilitu a klid v souvislosti s financemi. Vám se uleví a budete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

-šv-

Článek je zařazen v: měsíční horoskop, předpověď, znamení zvěrokruhu, září, horoskop na měsíc, horoskop na září
Reklama