zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop - Beran: Jak a kde si léto nejlépe užijete?

Letní horoskop: Beran
Autor: iStock Letní horoskop: Beran
Věra Várady , Vydáno: 05.06.2021
Znamení Berana se může těšit na léto, které přinese nové šance jak v oblasti vztahů, tak i v urovnání různých problémů. Jak na tom budou Berani s láskou nebo se zdravím a která jsou pro ně vhodná místa na dovolenou?

reklama

Po celý červenec bude Mars ve znamení Lva, což přinese větší díl energie, kterou můžete využít pro aktivní dovolenou, sport nebo také úpravy vaší chalupy. Opatrnější buďte v období srpna a v září, kdy bude planeta komunikace, financí a obchodu Merkur v opozičním znamení Vah. Pozor na problémy v jednání s kolegy, ale i na „domácí půdě.“ Můžete snadněji podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Berani a láska

Využijte dobu léta k urovnání vašich partnerských vztahů, ale v případě, že jste nespokojení, otevřete se nové lásce a věřte, že přijde!  Buďte proto připraveni i na nedorozumění a kroťte svoji ohnivou povahu, abyste zbytečně druhým ani sobě nepřipravili zklamání. Snažte se udržet to, co jste vytvořili, a uvědomte si, že slova, která řeknete, se již nedají vrátit zpět….Pokud jste sami, hvězdy jsou vám nakloněny v měsíci červenci, díky Venuši v přátelském znamení Lva budete mít spoustu příležitostí k seznámení, ale nesnažte se navázat vztah za každou cenu.

Partnerský horoskop: Beran + Vodnář

Partnerský horoskop – Beran. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Berani a zdraví

Během letních měsíců vám nehrozí žádné větší problémy, nezapomeňte být opatrnější při sportu a různých zátěžových aktivitách, Konec léta, hlavně měsíc září, pro vás může být také složitější, zvláště pak v druhé polovině, kdy je více planet v opozici. Nepodceňujte svůj zdravotní stav a v případě, že se cítíte unavení, dovolte svému tělu odpočívat, a to i od stravy, která je zatěžuje (tučná, kořeněná jídla, a také větší množství alkoholu, kávy a různých „dobíjecích“ drinků).

Letní cyklistika je pro Berany ideální
Autor: iStock Letní cyklistika je pro Berany ideální

Jak v létě relaxovat?

Beranům se doporučují různé druhy adrenalinových sportů, ale také jogging, plavání, jízda na kole. Dále jsou pro ně důležité masáže v oblasti spánků, často také pomůže odreagování se v podobě erotických hrátek, letních flirtů a randění.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa  pro Berany: teplejší podnebí, lávová místa, ale i drsnější klima, dobrodružnější lokality.

Beranům se nejlépe relaxuje v hornatější přírodě a přímo milují horské, voňavé louky. Ideální oblastí pro ně jsou Jizerské hory, Krkonoše, ale i krásná Šumava.

Pro cestovatele a milovníky cizích zemí je to Německo, Anglie, Dánsko, Japonsko, z měst Berlín, Krakov, Verona, Neapol, Marseille, Birmingham.

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , znamení Beran , horoskop , dovolená

reklama

Přečtěte si také

reklama