zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Blíženci: Jak si letošní léto užijete a kam vyrazit?

Velký letní horoskop - Blíženci
Autor: iStock Velký letní horoskop - Blíženci
Věra Várady , Vydáno: 10.06.2021
Vyloženě šťastné období mohou Blíženci zažívat v období června a července, kdy jim práce, profesní závazky i úkoly půjdou lehce a samy, a to díky vlivu planety Merkur, která je ve znamení Blíženců. Jak na tom budou Blíženci v létě s prací, penězi, láskou nebo zdravím a kam by se měli vypravit na dovolenou?

reklama

I v oblasti financí se na vás právě v polovině roku může usmát štěstí, a to v podobě lepší pracovní pozice, zvýšení platu nebo získání vysněného místa. To vám také může pomoci nejen k vyššímu pocitu sebevědomí, ale i k naplánování důležitých finančních kroků nebo závazků, ať již v podobě půjček, nebo hypoték, které si nyní budete moci dovolit. Koncem července se planeta štěstí Jupiter vrátí do znamení Vodnáře, což vám přinese možnost uspořádání věcí, které jste dlouho odkládali nebo neměli sílu řešit.

Blíženci a láska

Vaše proměnlivá povaha potřebuje častěji změnu, což některé z vás vrhá do stále nových vztahů a věčného hledání milostného ideálu. Dávejte určitě přednost partnerům, s kterými se nenudíte a máte si stále co povídat, plánovat a řešit, protože nuda vaše vztahy zabíjí. Doba, která je vyloženě vhodná pro seznamování a přeje zaručenému vítězství na poli lásky, u vás nastala už v květnu a potrvá i v červnu, kdy budou planety Venuše a Merkur právě ve vašem znamení. Příznivé období pro lásku bude trvat i během srpna a září, kdy bude Venuše v přátelském, vzdušném znamení Vah.

Partnerský horoskop: Blíženec + Ryby

Partnerský horoskop – Blíženci. Jaká znamení se k nim hodí nejvíce?

Blíženci a zdraví

K pocitu spokojenosti potřebujete dostatek pohybu, a proto si také většinou dokážete do vysokého věku udržet mladistvou vizáž. Letní období pro vás bude příznivé, budete mít dostatek energie nejen na řešení pracovních i domácích úkolů, ale i na své aktivní koníčky, s kterými to ovšem nepřehánějte, myslete i na opravdový odpočinek a tzv. „veget“.

Dopřejte si v létě relax v podobě domácích lázní.
Autor: iStock Dopřejte si v létě relax v podobě domácích lázní.

Jak v létě relaxovat?

Pro váš dýchací systém je prospěšný jakýkoliv sport na čerstvém vzduchu, tedy různé výlety a turistické aktivity. Pečujte o své tělo, prospějí vám domácí lázně – koupele s příměsí mořských solí. Celé tělo pečlivě natřete hydratačním mlékem.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Blížence: Znamení Blíženců preferuje spíše aktivnější způsob dovolené, poznávání krás přírody nebo návštěvy významných architektonických lokalit, muzeí atd. Blíženci rádi sportují a tráví volný čas slézáním hor, jízdou na kole, a také poznáváním nových míst, kde se něco zajímavého dovědí. Ideální je tedy pro ně například letní cestování po našich hradech a zámcích.

Pro Blížence cestovatele a milovníky cizích zemí je skvělá Anglie, Belgie, Sardinie, Lombardie. Z měst Londýn, Bruggy, španělská Córdoba, Versailles nebo San Francisco.

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená v Česku

Kam letos na dovolenou? Objevte úžasná místa v Česku, která se vyrovnají těm zahraničním

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Blíženci

reklama

Přečtěte si také

reklama