zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Býk: Jak a kde si letošní léto nejlépe užijete?

Velký letní horoskop - Býk
Autor: iStock Velký letní horoskop - Býk
Věra Várady , Vydáno: 08.06.2021
Býci by se měli snažit pro klid v duši před dovolenou dokončit všechny pracovní resty, aby si dokázali co nejlépe užít dny volna, kdy nemají žádné povinnosti a mohou lenošit a dopřávat si to, co během roku běžně nemohou. Jak na tom budou Býci v létě s láskou nebo se zdravím a kde je čeká ideální dovolená?

reklama

Býci, vy zcela určitě investujte do svojí letní dovolené. Uvědomte si, že pohodový odpočinek, relaxace a dobití baterek se pozitivně odrazí ve všech oblastech vašeho života a vy budete mít dostatek energie i pro podzimní období. Jestliže jste v první polovině roku kvůli karanténě zanedbávali rodinu i přátele, můžete jim to nyní vynahradit. Staňte se organizátory letních párty, setkání na zahradě, grilování a příjemných chvil v kruhu nejbližších…

Býci a láska

Právě k Býkům patří patronka milostných vztahů Venuše – Afrodita. Během letních měsíců mohou ženy i muži narození v tomto znamení dořešit partnerská nedorozumění, ale i objevit novou dimenzi starého vztahu. Stačí jen trocha trpělivosti a chuť dívat se a naslouchat tomu, co partner říká. V letním období mohou „ledy“ roztát a opět pocítíte, že láska je opravdu to nejkrásnější, co můžete zažít. I pro ty, kteří hledají blízkou duši, je to velmi vhodný čas k seznámení a možnosti perspektivních vztahů. Pro ostatní budete okouzlující a zajímaví, což využijte k tomu, abyste ve společnosti dávali co nejvíce na odiv svůj osobní šarm. Vaše léto by mělo být plné příjemných zážitků a „sladkých letních chvilek“ ve dvou.

Partnerský horoskop: Býk + Váhy

Partnerský horoskop – Býk. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Býci a zdraví

Býci by měli rozhodně využít přízně hvězd a snažit se o pozitivní změny, a to také v oblasti zdraví a prevence, více věnovat pozornost svému tělu, skladbě jídelníčku a myslet i na štíhlou linii. V období letních měsíců by se těmto zrozencům mělo dařit, pozorní musí být jen na rychlé teplotní výkyvy (klimatizace, průvan) a také ledové nápoje a zmrzlina jim mohou v létě přivodit nachlazení. Všeobecně by se měli snažit snížit příjem tuků, omezit přílohy a bílé pečivo a naopak dát přednost zelenině a ovoci, které máme teď i z vlastních zdrojů.

Letní turistika je pro Býky ideální
Autor: iStock Letní turistika je pro Býky ideální

Jak v létě relaxovat?

Býkům se doporučuje turistika, lehčí typy joggingu, jízda na kole, vhodné je také plavání,  které rovnoměrně zatěžuje celé tělo. Prospívají jim masáže, zvláště v oblasti zad, šíje a krční páteře.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Býky: úrodnější, rovinatá místa, vinařské oblasti, mírnější podnebí. Býk jako zemní znamení vyhledává spíše okraje velkých aglomerací, klidná místa se spoustou zeleně, u nás je to určitě Litoměřicko a na Moravě například Haná.

Na znamení Býka příznivě působí mořská voda, sluníčko a lenošení na pláži. Dobře mu dělají také večery strávené v příjemné hospůdce či taverně při poslechu tiché, nevtíravé hudby u dobrého jídla a skvělého vína a v přátelské společnosti.

Pro Býky cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Bělorusko, Kypr, Lotrinsko, Provence,  Rhodos, Kréta, z měst Mantova, Parma, Dublin, Luzern nebo Curych.

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , znamení Beran , horoskop , dovolená

reklama

Přečtěte si také

reklama