zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Co čeká Blížence v práci a na co by si měli dát pozor?

Velký podzimní horoskop - Blíženci
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Blíženci
Věra Várady , Vydáno: 01.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Blíženců v práci a v oblasti kariéry? Jaké změny Blížence čekají, na co by si měli dát pozor a kdy bude vhodný čas na důležitá rozhodnutí? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Toto období bude pro Blížence převratné, a to ve všech oblastech, výjimkou nebude ani jejich práce. Merkur, jejich vládnoucí planeta, je po celý říjen v přátelském znamení Vah. Zároveň je Černá Luna v jejich znamení, což přináší často komplikace. Je důležitá koncentrace a větší připravenost na vše, co tito zrozenci řeší. 

Závažnější rozhodnutí v kariéře by měli Blíženci udělat během měsíce října, je ale důležité soustředit se na jasný cíl. Můžete dát spousty věcí do pořádku, můžete potkat zajímavé lidi a získat nové kontakty a možnosti ve své práci nebo podnikání.

V listopadu můžete kvůli opozičnímu postavení Merkura ve znamení Střelce zažít větší zmatky v tom, co opravdu chcete. Bude důležité dodržovat vše, co jste slíbili, protože hvězdy symbolizují problémy v oblasti spolupráce s ostatními. Nepodceňujte problémy, ale řešte je, a to bez odkladu.

Lepší by měl být závěr roku, kdy se Merkur 14. prosince přesune do znamení Kozoroha. Ve stejný den se přesune i Mars do znamení Střelce, proto hvězdy radí prověřit zvláště oblasti týkající se profesních plánů a investic. Bude pro vás dobré najít rozumnou míru práce, odpočinku i relaxace.

Jak pracuje typický Blíženec?

Znamení Blíženců je mnohostranné a inteligentní, jejich vzdušný element potřebuje prvek napětí, výzvy a dobrodružství, a to i v pracovní oblasti. Blíženci mají rádi změnu, mohou mít i více zaměstnání, ve kterých se pracovně realizují. Většinou rádi cestují a pohybují se s přehledem v různých společenských skupinách. Bývají to skvělí komunikátoři, kteří ovládají několik světových jazyků (alespoň pasivně). Dokážou se rychle zorientovat v politice, ekonomice, ekologii, psychologii, umění i náboženství a mytologii. Tito lidé působí velmi mladistvě a pomocí svého osobního šarmu a inteligence umějí vyřešit i mnoho komplikovaných pracovních úkolů.

Tvrdí se, že klasický typ člověka ve znamení Blížence dokáže „prodat i neprodejné“ a vyřídit problémy, se kterými si jiní nevědí rady. Jsou to multidimenzionální typy, které někdy na své okolí působí nevypočitatelným dojmem. Jejich negativem může být netrpělivost, proměnlivé nálady a cíle a také chaotičnost v jednání. Pro osobní spokojenost si musí stále doplňovat informace, potřebují mít čas studovat a rozvíjet se ve svém oboru, navštěvovat různé přednášky a semináře, mít stálý přístup k internetu a několik mobilů. Negativem může být jejich zkratové jednání, zmatky a povrchnost.

Nejlepší pracovní pozice pro Blížence

Média – novináři, zpravodajci, moderátoři, také oblast propagace a reklamy. Tiskoví mluvčí a poradci ve všech možných oborech, právní zástupci, pracovníci v call centrech, překladatelé.

Narodili jste se ve znamení Blíženců? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Blíženců? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Znamení Blíženců psychologie

Co si myslí Blíženci o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Blíženci

reklama

Přečtěte si také

reklama