zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Co čeká Kozorohy v práci a s čím by měli počkat na příští rok?

Velký podzimní horoskop - Kozoroh
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Kozoroh
Věra Várady , Vydáno: 08.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Kozoroha v práci a v oblasti kariéry? Kdy bude pro Kozorohy nejvhodnější čas dělat změny v práci a s čím bude lepší počkat až na příští rok? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Většina Kozorohů je schopná velmi tvrdé a usilovné práce. V těchto řadách se rodí množství workoholiků, protože Kozoroh je velmi usilovný a v oblasti kariéry chce uspět. Někteří jedinci se rozhodují změnit místo, což opravdovému konzervativnímu zástupci tohoto znamení většinou trvá dlouho.

Výhodný čas na pracovní změny nastane v závěru roku, během prosince, kdy budou mít Kozorozi na své straně pozitivní vliv planet. Nebudou sice chtít dělat velké, zásadní kroky, ale mohou si připravit zásadní změny, ke kterým se rozhodnou během nového roku.

Na toto znamení působí dlouhodobý tranzit planety Pluto, která jim připravila mnohé zkoušky. Z pozitivního hlediska lze říci, že jim pomáhá pročistit život a zbavit se tak zbytečného balastu, a to ve všech důležitých oblastech. V pracovní sféře si dokážou lépe ujasnit, co opravdu chtějí. Nenechají sebou manipulovat a naučí se vymezit hranice. Celý rok prověřoval jejich odvahu a opravdovost, nyní je lépe plánovat, shánět informace a učit se vizualizovat svoje přání a cíle v oblasti práce, financí a profesní expanze na rok, který je před námi…

Jak pracuje typický Kozoroh? 

Solidnost a pracovitost, to jsou hlavní devízy lidí, kteří se narodili v tomto zemním znamení. Jsou to realisté s přesným cílem, za kterým jdou jasně vytyčenou cestou. Jsou samostatní a raději vše vytváří sami, protože pracovním kvalitám druhých příliš nedůvěřují. Neradi se také dělí o úspěch a finanční zisk. K pocitu sebevědomí potřebují stát na vlastních nohou a umět si poradit v každé situaci. Touží po skvělém společenském postavení a úspěch je také jejich úkolem, v horoskopu toto znamení představuje oblast kariéry a zviditelnění. Mají rádi řád a tradici, zavádění nových pracovních postupů je pro ně těžko přijatelné, protože nesnášejí změny a potřebují určitý pocit jistoty. V těchto řadách najdeme disciplinované a velmi pracovité osoby, které mohou mít problém – workoholismus. Pro spokojenost potřebují mít možnost pracovního růstu a budování kariéry. Také uspokojující finanční ohodnocení a různé benefity a výhody. Nebezpečím je neústupnost, podezřívavost a kritizovaní druhých pro jejich pomalé pracovní tempo.

Nejlepší pracovní pozice pro Kozorohy

Sociální sféra, politika, ale také oblast vědy a výzkumu, peněžní sféra, bankovnictví, pojišťovnictví. Také oblast zdravotnictví a poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

Narodili jste se ve znamení Kozoroha? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Kozoroha? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Znamení Kozoroha

Co si myslí Kozoroh o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Kozoroh

reklama

Přečtěte si také

reklama