zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Co čeká Panny v oblasti práce, kdy mají šanci si polepšit?

Velký podzimní horoskop - Panna
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Panna
Věra Várady , Vydáno: 04.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Panny v práci a v oblasti kariéry? Na jaké změny a nové výzvy by se měly Panny připravit a co bude pro ně důležité, pokud se cítí v práci nespokojené? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Pro vaše znamení jsou spokojenost a naplnění v pracovní oblasti velmi důležité. Chcete mít všechno pod kontrolou a mít přehled. Netoužíte být „v první linii,“ ale spíše mít klid na práci, která vás baví. Tyto signály jste mohli zachytit již po vašich narozeninách v měsíci září, nyní se vám otevírá nový „solární rok,“ který vždy přináší změny a nové výzvy.

Jestliže jste v pracovní oblasti nespokojení, máte ve svých rukou reálnou šanci vše změnit. Jestli se cítíte málo finančně ohodnocení, řekněte si o zvýšení platu a připomeňte svým nadřízeným, jaký jste personální poklad a co vše dokážete zvládnout. Planety pro vaše znamení mají neutrální aspekty, proto je zvláště důležitá vaše odvaha a také určitý nadhled. Impuls ke změnám v pracovní oblasti může nastat v polovině prosince, kdy vstoupí Merkur do znamení Kozoroha. Pro ty z vás, kteří budou chtít změny, planety radí počkat si na měsíc únor, kdy bude lepší čas porozhlédnout se po novém pracovním působišti…

Jak se chová Panna v práci? 

Znamení Panny má v horoskopu pod „vládou“ oblast práce a zdraví. Snad proto mají tito lidé jakoby vtělený smysl pro řád a splnění povinností, které jsou na ně kladené. Jejich planetou je Merkur, proto jsou velmi inteligentní, ale na rozdíl od Blíženců (jejichž vládcem je také Merkur) bývají důkladní a ukáznění. Z typického jedince narozeného ve znamení Panny vyložené vyzařuje důvěryhodnost a praktický přístup k řešení pracovních problémů. Panna bývá také oddaná a nemění svá pracovní místa kvůli úspěchu nebo vidině větších finančních zisků. Poctivě pracuje a netouží po zviditelnění, chce být spíše „šedou eminencí“. Má analytické schopnosti a logické myšlení, které dokáže dokonale využít. Další pozitivní vlastností je smysl pro detail, bystrý úsudek, se kterým se umí orientovat v každé situaci. K plné spokojenosti potřebují Panny motivaci, pochvalu od druhých. Nedostatkem tohoto znamení je kritizování ostatních a velká náročnost vůči sobě i druhým. Může to být také puntičkářství a zachování řádu a zastaralých systémů, kterými Panny druhé tyranizují.

Nejlepší pracovní pozice pro Panny

Práce ve zdravotnictví a službách, v oblasti školství a vzdělávání. Vhodná jsou i média, knihovny a informační centra, bankovnictví, ale také oblast zemědělství a zahradnictví.

Narodili jste se ve znamení Panny?

Narodili jste se ve znamení Panny? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Znamení Panny

Co si myslí Panna o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Panna

reklama

Přečtěte si také

reklama