zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Co čeká Raky v práci a kdy se nevyplatí moc riskovat?

Velký podzimní horoskop - Rak
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Rak
Věra Várady , Vydáno: 02.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Raka v práci a v oblasti kariéry? Kdy mohou Raci čekat příjemné změny, ve kterém období by neměli moc riskovat a hlídat si své výdaje? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Lidé narození ve znamení Raka rádi spolupracují s ostatními, hodí se pro ně také práce ve zdravotnictví nebo sociálních službách. Raci se pro druhé dokáží někdy až bezhlavě obětovat a pak zapomínají na své vlastní povinnosti. V tomto roce covidových nařízení mohli mít Raci dostatek možnosti zjistit, jestli se nenechávají druhými manipulovat. Někdy stačí práci  zorganizovat a druhým poradit, než dělat věci za druhé.

V říjnovém měsíci nehrozí větší problémy, bude spíše režim „status quo.“ Připravit se na příjemné změny mohou v listopadu, kdy Slunce, Merkur i Mars budou ve vodním znamení Štíra. Akčnější Raci mají šanci získat zajímavou pracovní pozici, nesmí ale zaváhat, jinak jim může uniknout. V prosinci by neměli příliš riskovat, ale spíše pracovat na asertivním chování a sebevědomí a pozitivní výsledky se projeví i v „realitě.“ Planety také radí v souvislosti s vánočními dárky pečlivě zvažovat každý výdaj a větší investice si raději dobře rozmyslet. Plány a cíle v oblasti zabezpečení se zrealizují až v delších časových úsecích v příštím roce. Dlouhodobý vliv Neptuna v Rybách a Pluta v Kozorohu prohlubuje u tohoto znamení citlivost, vnímavost, ale i ochotu ke změnám a vnitřní transformaci.

Jak se chová Rak v práci? 

Lidé narození ve vodním znamení Raka bývají velmi citliví a dokáží vnímat problémy druhých lidí s takovou intenzitou, že zapomínají na své vlastní. Aby tedy podávali ty nejlepší pracovní výkony, potřebují pociťovat stabilitu, mít pocit bezpečí. Měli by mít pracovní smlouvu na dobu neurčitou a jistotu třináctého platu. Odvděčí se pak svému „chlebodárci“ tím, že jsou velmi loajální, dokáží udržet tajemství a s trpělivosti dokončí každý úkol, protože jsou velmi zodpovědní a nechtějí nikoho zklamat. Jestliže něco slíbí, snaží se to v daném čas dokončit.

Své spolupracovníky mohou vnímat skoro jako členy vlastní rodiny, panují-li na pracovišti dobré vztahy. Raci nesnáší nejistoty, proto jsou většinou v zaměstnaneckém poměru, s garantovaným, fixním platem a pracovní smlouvou. Nejen v soukromí, ale i v pracovní sféře používají neomylně svůj šestý smysl, intuici. Potřebují mít klidné a útulné místo k práci, nesnáší neklid, chaotičnost a stresové situace. Jsou sice pomalejší, ale zato pečliví a nikdy neslíbí víc, než mohou splnit. Jejich nedostatkem může být nezvládání negativních emocí a náladovost, menší odolnost vůči stresovým situacím a také vztahovačnost a urážlivost.

Nejlepší pracovní pozice pro Raky

Sociální služby, učitelé, lékaři nebo jiní pracovníci ve zdravotnictví, psychologové. Vhodná je i práce v oblasti gastronomie nebo také bytové či zahradní architektury.

Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Žena narozená ve znamení Raka

Co si myslí Rak o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Rak

reklama

Přečtěte si také

reklama