zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Co čeká Ryby v práci, kdy přijde důležitý impuls ke změně?

Velký podzimní horoskop - Ryby
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Ryby
Věra Várady , Vydáno: 10.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Ryb v práci a v oblasti kariéry? Na jaké změny by se měly Ryby připravit, kdy se může objevit nabídka na práci snů a co bude potřeba k tomu, aby dosáhly, čeho chtějí? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Úkolem Ryb je prozkoumávat lidskou psychiku a podvědomí, proto se v tomto znamení rodí mnoho psychologů a terapeutů. Pracují také v sociální nebo umělecké sféře. Pro lidi narozené v tomto znamení je především důležité uvědomit si, co opravdu chtějí a jaké jsou jejich reálné možnosti. A v případě, že jsou nespokojení, snažit se aktivně o změnu.

Vhodný čas pro Ryby nastane v listopadu, kdy budou Slunce, Merkur i Mars ve vodním znamení Štíra. Bude to období, kdy se mohou vynořit zajímavé okolnosti a informace, které jim mohou přinést práci, která je bude opravdu naplňovat a bavit. Někteří zástupci tohoto znamení budou nečekaně aktivní, mohou zatoužit po zaměstnání, kde se budou moci více tvůrčím způsobem projevit. Planeta Neptun, která je dlouhodobě v jejich znamení, může prohlubovat intuici a originalitu Ryb a zároveň je nutit k tomu, že se stanou odhodlané a nebojácné. Naučí se více důvěřovat samy sobě a nebudou se bát svých rozhodnutí, dostanou nový impuls a energii k důležitým změnám ve svém životě.

Jak se typická Ryba chová v práci?   

Ryby, poslední znamení zvěrokruhu, bývají plaché a málo ambiciózní. Mají rády svůj klid, nesnáší zátěžové situace, chaos, hluk a agresivní nebo soutěživé chování. Jedinec narozený v tomto znamení je plachý a tak trochu zasněný, v pracovním procesu se může zdát pomalý a tak trochu „mimo.“  Přesto bývá oporou a dokáže druhým naslouchat, poradit a pomoci, protože má velký dar empatie a soucitu. Bohužel se tyto vlastnosti někdy obracejí proti Rybám samotným, a tak se lehce stávají obětí druhých lidí. Ryby bývají umělecky nadané a jsou velmi kreativní, potřebují cítit obdiv a přijetí, jinak se ze všeho hroutí a podléhají svým náladám a různým sentimentálním a neurotickým tenzím a depresím. Jejich pracovní výkony jsou pak velmi kolísavé nebo malé. K řešení profesních problémů používají často i svůj velký dar intuice a napojení, dokáží dobře odhadnout ostatní a někdy se také zapojují do různých zákulisních taktik, mají od přírody sklony k manipulaci. Často se také staví do role „mučedníků“ a podléhají pak sebedestruktivnímu chování, zvláště, když nedokáží svůj talent zúročit.

Nejlepší pracovní pozice pro Ryby

Oblast zdravotnictví, lékaři, psychoterapeuti, psychologové, léčitelé, maséři. Dokáži se také uplatnit v umělecké sféře, bude jim vyhovovat oblast hudby, dramatického umění, fotografování, vhodná je pro ně i práce v charitě.

Narodili jste se ve znamení Ryb? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Ryb? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Znamení Ryby

Co si myslí Ryby o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Ryby

reklama

Přečtěte si také

reklama