zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Co čeká Štíry v oblasti práce a kdy se jim opravdu bude dařit?

Velký podzimní horoskop - Štír
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Štír
Věra Várady , Vydáno: 06.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Štíra v práci a v oblasti kariéry? Na jaké změny by se měli Štíři připravit, kdy bude ideální doba na změnu pracovního místa nebo kdy mohou čekat povýšení? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Štíři touží po práci, která není jednotvárná a statická. I když „vnější okolnosti“ v tomto roce nebyly nejoptimálnější, v závěru roku můžete zažít úspěch a uspokojení profesních ambicí. Pro pracovní změnu je ideální období měsíce listopadu, kdy budou pozitivní hvězdné konstelace.

Díky vstupu Merkura 6. listopadu do vašeho znamení a planetě Mars, která bude ve vašem znamení až do poloviny prosince, se vám začne dařit a vy můžete sklízet plody, které jste zaseli během roku. Chce to jen trochu odvahy a mít správné informace. Kdo bude akční, může svůj profesní život zásadně změnit vlivem těchto důležitých planet, které odpovídají oblasti obchodu, informací a možností, jak v pracovní oblasti uspět. Získáte nové možnosti, měli byste se bez otálení pustit do konkurzů, plánů a vizí profesní budoucnosti, které  nyní  s přehledem zvládnete. Může vás čekat povýšení a pracovní postup, dařit se vám bude i v podnikání, různých finančních transakcích a investicích, půjčkách atd.

Jak se chová Štír v práci?  

Do znamení Štíra se rodí zajímavé osobnosti, které nenechávají nikoho chladným. Působí magicky a vitálně a dokážou jakoby oklikou dosáhnout svého. Říká se, že štíří znamení dokonale ovládá manipulaci, je rafinované a umí si i různými cestami vždy poradit. Další důležitou vlastností je odhodlanost a také bojovnost. Lidé tohoto znamení jsou vytrvalí a jdou si za svým i v případě, že nebudou v kolektivu oblíbení. Ke spokojenosti potřebují určitou dávku napětí, v osobním ani pracovním životě totiž nesnášejí nudu. Potřebují mít také pocit bezpečí, protože jsou podezřívaví a někdy mohou na ostatní působit až „paranoidně“. Chtějí mít také pocit moci a ovlivňování ostatních, nestrpí být podnikovým outsiderem. Ke klidu a spokojenosti potřebují mít kolem sebe kolegy, kteří je uznávají a projevují jim loajalitu a přátelství. Nebezpečím Štírů  jsou tendence ke spřádání různých taktických manévrů proti nepohodlným kolegům a také pomluvy.

Nejlepší pracovní pozice pro Štíry

Oblast vědy a výzkumu, různé alternativní oblasti léčení, psychologie a psychoterapie. Také umělecké oblasti a práce v oblasti práva – soudnictví, kriminalistika...

Narodili jste se ve znamení Štíra? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Štíra? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Znamení Štíra

Co si myslí Štír o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , zamení Štír

reklama

Přečtěte si také

reklama