zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Jak se bude Střelcům dařit v práci a kdy je čekají velké změny?

Velký podzimní horoskop - Střelec
Autor: profimedia Velký podzimní horoskop - Střelec
Věra Várady , Vydáno: 07.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Střelce v práci a v oblasti kariéry? Kdy čekají Střelce velké změny a kdy by určitě neměli promarnit šanci na růst v pracovní oblasti? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Lidé narození ve znamení Střelce dávají přednost povolání, která jim dovolují být často na cestách. Mají rádi svoji nezávislost a svobodu a neradi podléhají autoritám, řádu a rutině. Hodně lidi narozených v tomto znamení tráví delší čas studiem nebo prací v zahraničí. V listopadu může u vás dojít  k velkým změnám, a to díky vstupu Slunce a Merkura do vašeho znamení. Problémy, které jste měli, se vyřeší a vy se můžete cítit jako znovuzrození. V polovině prosince vstoupí do vašeho znamení také Mars, využijte možností, které se vám budou nabízet, ať nepromarníte nové šance na pozitivní změny a růst v pracovní oblasti.

Zlepšení může nastat i ve finanční oblasti, což úzce souvisí se zlepšením vaší profesní pozice. Můžete oprášit staré kontakty nebo potkat vlivné lidi, kterým se zalíbí vaše projekty. Nebojte se „vyjít s kůží na trh“. buďte připraveni a pozitivně naladěni a úspěch se dostaví. Přivítejte nové možnosti, které vám přinesou růst a prosperitu, kterou si určitě zasloužíte.

Jaký je Střelec pracovník? 

Střelci bývají v profesní oblasti většinou úspěšní, dokážou se svou přátelskou a optimistickou povahou zvládnout i velmi náročné pracovní role. Mají rádi změnu a nečekané situace je nemohou překvapit ani odradit. Rádi plánují a organizují, a protože mají velkou vitální energii, většinou za pomoci druhých (např. znamení Panny nebo Raka) dokážou věci dotáhnout až do jejich finálního konce. O tomto znamení se ví, že velmi rádo cestuje, potřebuje napětí, dobrodružství a změnu. Práci v cizí firmě nebo ještě lépe v zahraničí. Ohnivý element Střelcům dodává odvahu a také energii zvládnout i nemožné. Potřebují se stále vzdělávat a hledat nové možnosti poznání a osobního růstu, které umějí předávat ostatním. Mají také velkou fantazii a nápaditost, kterou kombinují s intuicí, proto jsou velmi tvůrčí a originální. Pozitivní přístup, humor a také určitý osobní nadhled jim otevírají všude dveře. Tak trochu nevýhodou může být jejich velká rozpracovanost, nereálné cíle a také nespolehlivost, protože mívají problémy s časem.

Nejlepší pracovní pozice pro Střelce

Zahraniční firmy, obchod, cestovní kanceláře, organizování veletrhů a vzdělávacích akcí. Práce v médiích, v oblasti práva a také v duchovních oblastech a esoterice.

Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Raka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Žena narozená ve znamení Raka

Co si myslí Rak o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Střelec

reklama

Přečtěte si také

reklama