zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Jak se bude Vodnářům dařit v práci a kdy je čeká náročnější období?

Velký podzimní horoskop - Vodnář
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Vodnář
Věra Várady , Vydáno: 09.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Vodnáře v práci a v oblasti kariéry? Kdy mohou Vodnáři čekat nějaký posun a které období pro ně bude trochu náročnější? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Mnoho Vodnářů vyvíjí snahu po nezávislé pozici a práci. I když po celý život pracují v zaměstnaneckém poměru, chtějí se osvobodit a realizovat svoje vlastní vize. Co je čeká v profesní oblasti v posledním čtvrtletí roku?

Již v říjnu mohou mít pěkně rychlý start a chuť měnit svůj život, profesní oblast nevyjímaje. Je možné, že šťastnou náhodou získají přitažlivé pracovní nabídky nebo informace. Posun nastane díky příznivému vlivu planet v přátelském, vzdušném znamení Vah, zvláště dařit se může umělecky založeným a kreativním typům Vodnářů.

Závěr roku pro vás bude náročný, nakupí se mnoho záležitostí, které jste nestačili udělat, čeká vás hektické tempo, kdy budete muset mnoho věcí dokončit. Záležitosti pracovního života mohou komplikovat různé průtahy. Nedodržení termínů a smluv může Vodnářům přinést problémy. Chce to jen pevnou vůli dotáhnout cíle do jejich zdárného konce. Po celý rok vás prověřuje tranzit planety Saturn vaším znamením, ale zároveň vám pomáhá planeta Jupiter. Důležité je pro vás nejednat ukvapeně a vše dobře prověřovat a neotálet s řešením.

Jaký je Vodnář, když pracuje?  

Vodnáři jsou nezávislí, mají velkou potřebu vnitřní svobody a chtějí si jít za svým cílem, někdy i na úkor rodiny a partnerského života. Jsou to individualisté, kteří mají před ostatními náskok. Jejich základní vlastností je originalita a také výstřednost. Mívají nadhled, jsou inteligentní a přátelští a druhým vždy pomohou. Nesnášejí rutinní práci, ale stále vyhledávají nové poznatky a informace a poté nasadí ostré pracovní tempo, kterému druzí těžko stačí. Úkolem Vodnářů je pomáhat ve vývoji, posouvat ostatní kupředu, bořit hranice a omezení a různé druhy nefunkčních vazeb a vztahů.  Někdy jim může chybět sebekontrola a časté bývají jejich problémy s časem a dodržením slibů, což jim přináší potíže ve vztahu s druhými lidmi i v práci. Potřebují smysluplnou práci, jejíž výsledky v konečném důsledku mají pozitivní vliv na celou společnost. Také musí mít dostatek volnosti a důvěry a pak dokáží pracovat na maximum. Negativem bývá roztříštěnost, mnoho nápadů a plánů, které nedokáží dovést do cíle.

Nejlepší pracovní pozice pro Vodnáře

Nadace a charitativní činnost, filosofické a náboženské obory, psychologie. Vhodná je také oblast moderního umění, práce ve výzkumu nebo ve vzdělávacích institucích.

Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Žena Vodnář

Co si myslí Vodnář o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Vodnář

reklama

Přečtěte si také

reklama