zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Jaké změny čekají Lvy v oblasti práce a co bude pro ně nejdůležitější?

Velký podzimní horoskop - Lev
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Lev
Věra Várady , Vydáno: 03.10.2021
Co čeká na podzim znamení Lva v práci a v oblasti kariéry? Jaké změny Lvy čekají, co budou muset udělat, jestli se chtějí v práci posunout někam dál? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Pro ty, kteří chtějí v závěru tohoto roku uspět, zlepšit svoji profesní pozici, je nejlepší dobou především konec listopadu a první polovina prosince, kdy budou důležité planety v ohnivém znamení Střelce. Zcela jistě budou Lvi konfrontováni s nutností nastolit řád, umět si říci o to, co chtějí, a prosadit se v pracovní oblasti. Co se neosvědčilo, ať už jde o pracovní cíle, spolupráci s různými lidmi atd., bude muset projít hlubokou změnou. Mnozí zástupci tohoto znamení projdou hlubokou katarzí, kdy budou konfrontováni se svými strachy a stíny, sebevědomím a sebepřijetím (v opozičním znamení Vodnáře se nyní nachází planeta Saturn a Jupiter).

Pokud chcete zásadní změny ve své profesní i finanční oblasti, připravte svůj životopis již v říjnu a rozešlete jej do všech osvědčených pracovních agentur, poptejte se kolegů a známých. Přihlásit se můžete do různých výběrových řízení a konkurzů a máte zaručený úspěch. Díky tomu můžete mít jasné impulzy a nabídky k perspektivním změnám ve své profesní oblasti, které je dobré uskutečnit až v novém roce.

Jaký je Lev v pracovním procesu? 

Typický zástupce tohoto znamení v pracovním procesu vykazuje značnou dávku autority a přirozené sebejistoty. Lvi působí rádi na druhé výjimečně a mají rádi obdiv. Tito lidé bývají velmi temperamentní a schopní, vládnou velkou dávkou kreativity a množstvím nápadů. Ty ovšem musí dokončit někdo jiný, protože Lvi mají stále nové a vyšší cíle. Jsou sice samostatní, ale nebaví je otrocká práce, tu raději přenechávají druhým.

Lvi mají rádi úspěch, okázalost a potřebují velký prostor k seberealizaci. Pozitivní stránkou lvího znamení je i velkorysost a srdečnost, s kterou dokážou pomáhat ostatním. Originalita a velká tvořivost spojená se ctižádostí většinou dovádí Lvy k pracovním úspěchům. Toto znamení je vládnoucí, proto i tito lidé nesnášejí podřadné pracovní postavení a většinou se snaží o vyšší mety a rádi také uspokojují svoje vůdcovské ambice a pocit nadřazenosti nad ostatními. I výše platu se musí pro jejich spokojenost pohybovat daleko nad celostátním průměrem. Někdy může působit negativně jejich „smysl pro dramatické situace“ a také silné ego, které dávají okázale najevo.

Nejlepší pracovní pozice pro Lvy

Podnikatelé v zajímavých oblastech, majitelé salonů, hotelů, kaváren. Vyhovovat jim bude také oblast dramatického umění – divadlo, zpěv atd. Lvi mají i politické ambice a často bývají také učitelé.

Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

žena Lev

Co si myslí Lev o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Lev

reklama

Přečtěte si také

reklama