zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký podzimní horoskop: Jaké změny čekají Váhy v oblasti práce, kdy si mohou polepšit?

Velký podzimní horoskop - Váhy
Autor: iStock Velký podzimní horoskop - Váhy
Věra Várady , Vydáno: 05.10.2021
Co čeká na podzim zrozence ve znamení Vah v práci a v oblasti kariéry? Na jaké změny by se měly Váhy připravit a co budou muset udělat, aby se mohly posunout někam dál? Přečtěte si podrobný horoskop na říjen, listopad a prosinec.

reklama

Znamení Vah chce v práci klidné a harmonické vztahy s kolegy i nadřízenými. Jejich planeta Venuše jim dává touhu po práci v oblasti umělecké, ale i v oblasti sociálně-právní nebo politické či obchodní. Díky působení Merkura v jejich znamení po celý říjen a první týden v listopadu se mohou vyskytnout nečekané změny. Spíše pozitivní, protože i Mars, planeta energie a expanze, je ve vašem znamení, a to po celý měsíc říjen. Díky tomu může dojít k dlouho očekávaným změnám a vaší nebývalé aktivitě.

Je také vhodné věnovat zvýšenou pozornost úředním záležitostem, smlouvám, pracovním dohodám atd. Mohou se vám hrnout nabídky jak v profesním, tak i v soukromém životě. Důležité bude správně si vybrat, hvězdné konstelace vám přejí.

Protože budete řešit důležitá životní rozhodnutí, co se týče práce, může také dojít ke zlepšení vaší finanční situace a pracovnímu postupu. Důležité bude umět využít diplomacie, taktu a šarmu, které jsou právě vašemu znamení vlastní.

Jaká se chová typická Váha v práci?  

Vzdušný prvek, který přináší inteligenci, se snoubí s vládkyní tohoto znamení Venuší, která propůjčuje svým zrozencům eleganci a osobní kouzlo. Lidé narození ve znamení Vah většinou působí příjemně, jsou společenští a přátelští, nejsou arogantní ani agresivní a nevynucují si pozornost. Pro blaho ostatních raději ustoupí a mnoho věcí dokážou udělat i na „svůj úkor“.  V pracovním kolektivu bývají Váhy většinou oblíbené díky své nestranné, spravedlivé povaze a také diplomacii a asertivitě. Většinou rády spolupracují s druhými, jsou to spíše týmoví hráči než sólisti. Ke spokojenosti potřebují příjemné pracovní „ovzduší“ bez konfliktů a soupeření a také pracovní interiér na úrovni a pocit, že práce, kterou vykonávají, je důležitá pro celek. Nesnášejí intriky, manipulaci, nepřátelské chování, nespolehlivost a nedbalost. Problémem může být jejich opatrnost a známá vlastnost – váhavost. Pro nerozhodnost a obavy mohou Váhy v životě přijít o mnoho skvělých pracovních možností.

Nejlepší pracovní pozice pro Váhy

Oblast sociálních a právních služeb, práce v politice a diplomacii. Vhodná je pro ně také umělecká a mediální sféra, obchod, bankovnictví a oblast public relations a reklamy.

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Co si myslí Váhy

Co si myslí Váhy o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: horoskop , podzim , práce , kariéra , peníze , znamení zvěrokruhu , znamení Váhy

reklama

Přečtěte si také

reklama