zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velký horoskop na září
Autor: iStock Velký horoskop na září

Vše, co potřebujete vědět o druhé půlce září: Horoskopy, věštby, numerologie, dny pro lásku

kloidop , Vydáno: 15.09.2020
Září je v plném rozpuku. Co zažijeme dalších čtrnáct dní v našich životech? Pomůžou nám horoskopy pro jednotlivá znamení, ideální dny na úspěch, lásku, ale i dny, kdy si máme dávat pozor. Numerologie ani věštba Helen Stanku nezklamou.

reklama

Horoskop na září mluví o tom, že se bude dít hodně věcí a planety nám k tomu dopomohou. Například přítomnost Marsu z nás udělá dříče a někoho, kdo si půjde za tím, co chce. Saturn nám bude předhazovat to, že existuje spousta pravidel, ale Mars v retrográdním pohybu nás potáhne dopředu. 

Do konce září nás čekají 3 dny, kdy musíme být ostražití

Podle horoskopu si také musíme dávat pozor na dny, které pro nás budou z různých důvodů představovat výzvy. A často to může být nepříjemné. Čeká nás novoluní, ale i podzimní rovnodennost a ohlásí se i zásadní Saturn, kterému se říká Pán karmy. 

Vládnoucí planety
Autor: iStock Vládnoucí planety

4 DNY V ZÁŘÍ, NA KTERÉ SI MUSÍME PODLE ASTROLOGIE DÁVAT POZOR

I tak nás ale čeká po docela rušných předcházejících měsících celkem stabilní září. Nebude to hned, ale můžeme si alespoň vydechnout, že se některé věci konečně uklidní, ale možná i dokonce úplně zastaví. Vše vám prozradí Pohyb planet v září: Jak nás ovlivní retrográdní Mars nebo novoluní v Panně?

Láska bude bolet

Přítomnost Marsu v kombinaci s Venuší předloží zrcadlo našim milostným vztahům. Buď se pomocí sexu s našimi partnery ještě více sblížíme, nebo to kvůli vzrůstající sexuální frustraci začne pořádně škřípat. Výhodu budou mít každopádně lidé, kteří vztah teprve  hledají. Ale i oni si budou muset dát pozor na jednu zásadní věc. 

HOROSKOP LÁSKY NA ZÁŘÍ: SEXUÁLNÍ NAPĚTÍ OVLÁDNE VZTAHY

vztah, láska
Autor: iStock vztah, láska

V otázce lásky ale není třeba házet flintu do žita. Horoskop na září nabízí i ideální dny pro lásku, kterých je sice málo, ale je nutné je využít, a posílit tak vztahy nebo začít ty nové.

Kromě lásky si můžete podle svého znamení zvěrokruhu vybrat, v jaké dny se pustit do práce tak, abyste sklidili úspěch. Ideálních dnů pro úspěch je podle horoskopu o dost více. 

Věštba na září od Helen Stanku

Slavná věštkyně Helen Stanku má pro každého z vás detailní video, kde popisuje, jak se bude vyvíjet vaše září. Helen Stanku pracuje s kartami a runami. 

Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku
Autor: achiv FTV Prima Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku

VŠECHNY VĚŠTBY NA ZÁŘÍ NAJDETE TADY

Co o září praví numerologie?

Číslo 4 bude podle numerologie ovládat letošní září. Podle všeho bychom si měli zvyknout na větší disciplínu a organizovanost. Číslo čtyři v numerologii představuje metodický a logický přístup ke všemu, co děláte. Bude tedy dobré si hned začátkem měsíce vzít do ruky kalendář a napsat seznam toho, co a kdy je potřeba udělat.

Září podle numerologie
Autor: iStock Září podle numerologie

Čtyřka také přináší určité materiální zisky. Buďte proto obezřetní a nenechte si ujít příležitost, jak vydělat nějaké peníze navíc. Když už je řeč o penězích, bylo by dobré si ve svých financích udělat trochu pořádek a podívat se více na to, zda vám z dlouhodobého hlediska přinášejí zisk. 

ZÁŘÍ PODLE NUMEROLOGIE: SPOČÍTEJTE SI SVÉ VLASTNÍ ČÍSLO A ZJISTĚTE, CO VÁM PŘINESE

Jaké jsou Panny?

Září je měsícem znamení Panny. Jaké jsou například ženy v takovém znamení? Panny zdobí vynikající rozlišovací schopnosti a smysl pro pořádek. Ničit vás však může váš přehnaný smysl pro detail, pro který jste občas slepí k problému jako celku.

ŽENY PODLE HOROSKOPU: JAKÉ JSOU ŽENY NAROZENÉ VE ZNAMENÍ PANNY

Znamení zvěrokruhu Panna
Autor: Shutterstock Znamení zvěrokruhu Panna

Toto astrologické znamení ovládá planeta Merkur, která je spojována s myšlením a komunikací, která je pro Panny velmi důležitá. Mají také tendenci být starostlivé a empatické. Jaké další vlastnosti dělají z Panny znamení, ve kterém je skvělé se narodit?

NARODILI JSTE VE ZNAMENÍ PANNY? PAK MÁTE TĚCHTO 10 SKVĚLÝCH VLASTNOSTÍ

Lidé narození v září jsou bezpochyby těmi nejlepšími společníky na konverzaci. Skvěle si s nimi popovídáte a zároveň dokážou i naslouchat. Díky tomu se do nich snadno zamilujete.

SLAVÍTE NAROZENINY V ZÁŘÍ? A VÍTE, CO VÁM DAL TENTO MĚSÍC DO VÍNKU?

Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu
Autor: iStock Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu
Narodili jste se ve znamení Panny?

Narodili jste se ve znamení Panny? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku

Související témata: měsíční horoskop , předpověď , znamení zvěrokruhu , září , horoskop na měsíc , horoskop na září , předpověď na září , zářijový horosko , astrologie , bleskový horoskop , numerologie , věštba na září , ideální dny pro lásku , dny pro úspěch

reklama

Přečtěte si také