Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Komerční článek
Komerční článek

Vánoční soutěž o robotický vysavač ROOMBA 676

Nebaví vás trávit hodiny úklidem a chybí vám čas pro sebe? Soutěžte s námi o robotický vysavač Roomba 676, který se o čistotu vašich podlah a koberců postará za vás!
Vydáno: Včera
Vánoční soutěž o robotický vysavač ROOMBA 676
Vánoční soutěž o robotický vysavač ROOMBA 676 Autor: irobot.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento chytrý pomocník nabízí vše, co je potřeba pro kvalitní úklid. Navigace iAdapt se přizpůsobí vašemu bytu či domku, a dokáže tak uklidit plochu o rozměrech až 100 m2. Vysoce funkční třístupňový čisticí systém uklidí všechny nečistoty i podél stěn či v rozích místnosti a nasaje je do sběrného koše, ať už se jedná o úklid tvrdých podlah, či koberců. Nadměrně znečištěná místa je navíc Roomba schopna sama najít díky akustickým senzorům.

Mobilní aplikace iRobot HOME vám umožní ovládat Roombu odkudkoli, pohodlně si v ní nastavíte i automatický úklid na jakýkoli den i čas v týdnu, takže se vždy vrátíte po náročném dni již do perfektně uklizeného domova.

Roomba 676
Roomba 676
irobot.cz

Robot si s úklidem poradí i bez vás. Jeho chytré senzory mu umožní bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku a dokáže si poradit i se zdánlivými překážkami jako závěsy a nezamotá se ani do kabelů.

Přesvědčte se i vy, že domácnost s robotickým vysavačem stojí za to. Stačí se zapojit do soutěže a třeba to budete právě vy, kdo úklid přenechá vysavači Roomba 676.

 

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Herní řád najdete zde.

https://www.irobot.cz/

Článek je zařazen v: soutěž, Vánoce, dárky, vysavač
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama