zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hvězda Poldy Jitka Sedláčková je na Instagramu: Kdo za ni odpovídá na komentáře?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 11.06.2021
Herečka z oblíbeného seriálu Polda Jitka Sedláčková je na sociální síti Instagram. Ovšem na zprávy fanoušků, prosby o rady nebo komentáře žen podobného věku odpovídá úplně někdo jiný. Kdo? To prozradila v show Máme rádi Česko. Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního dílu.

reklama

Moderátor zábavné show Máme rádi Česko Libor Bouček se přiznal, že poslední, koho začal na Instagramu sledovat, byla právě Jitka Sedláčková. Jitka, která hraje v seriálu Polda barmanku Vandu, si založila instagramový účet na truc. Bylo jí totiž řečeno, že je na to už stará a Instagram mít nemůže. To herečku více než naštvalo a naschvál si proto profil vytvořila. To, že si ho zvládla založit, ale bohužel neznamená, že umí využívat všechny jeho funkce. Právě naopak. Jak sama říká: „Neumím s tím nic udělat. Neumím nikoho označit, neumím udělat selfie, nic neumím.“ To ji ale nezastaví v tom, aby nebyla na sociální síti aktivní. I když pouze přes prostředníka.

Tým Vojty Kotka
Autor: FTV Prima Tým Vojty Kotka

Jitka Sedláčková zaměstnává syna

O pomoc se spravováním účtu požádala svého syna. Je to tak on, kdo místo Jitky reaguje na dotazy komentujících. „Jemu odpovídají ženy mého věku a ptají se třeba ‚jak velkou podprsenku nosíte‘. Protože mě se hodně ptají ženy mého věku na mé problémy,“ svěřila se herečka v pořadu Máme rádi Česko. Z toho ale samozřejmě plynou nevšední a úsměvné přešlapy, kterých se syn v odpovědích dopouští. „Já mu říkám ‚Co jsi to tam napsal? Dyť to není vůbec pravda! Dyť já žiju sexuálním životem!‘“ vyprávěla k pobavení všech přítomných Jitka.

Herečka Jitka Sedláčková jako barmanka Vanda v seriálu Polda.
Autor: FTV Prima/ Polda Herečka Jitka Sedláčková jako barmanka Vanda v seriálu Polda.

Netají se ale tím, že ji Instagram pohltil a stala se na něm v podstatě závislá. Svého syna tak uhání již od brzkého rána: „Já jsem tomu propadla, takže už mu ráno v šest volám: ‚Už jsi udělal stories?‘, který já teda neumím udělat,“ popsala seriálová Vanda, jak to u nich chodí. Přestože občas netrefí správný název své oblíbené sociální sítě a známých se ptá, jestli už vědí, že má „Intergram“, vypadá to, že ji tato vášeň jen tak neopustí.

Premiérový díl Máme rádi Česko sledujte v pátek od 20:15 na Primě. 

První klapka páté řady krimiseriálu Polda klapla.

Začalo natáčení již páté série krimiseriálu Polda! Herci naznačili zajímavé změny

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Máme rádi Česko , vojta kotek , Jakub Prachař , Libor Bouček , Jitka Sedláčková , hvězda Instagramu

reklama

Přečtěte si také

reklama