Martin Hofmann soukromí tají. Teď se ale pochlubil potomkem! Jaké dostal jméno?

Oblíbený herec Martin Hofmann většinou o svém soukromí mlčí. Teď ale udělal výjimku a na svém Instagramu se pochlubil, že se mu narodil syn. Jaké dostal jméno? A co ještě Hofmann prozradil?

Třiačtyřicetiletý Martin Hofmann patří mezi celebrity, které si své soukromí velice dobře střeží. Dříve měl pověst proutníka, který si užíval společnost žen. Své bývalé partnerce Jitce Čvančarové, se kterou byl několik let, měl podle deníku Aha! zahýbat. Po skončení jejich vztahu nebyl dlouhou dobu viděn s žádnou jinou. Vše změnila až jeho současná žena, kterou si tajně vzal v roce 2014 a spolu s ní si vyženil i dceru a zpěvačku Annabele.

To, že má herec nějaký vážný vztah, netušila ani řada jeho hereckých kolegů. Na konci listopadu minulého roku oznámil půlroční hereckou pauzu. Důvodem byla právě rodina, která je pro něj momentálně prioritou. „Už teď moc netočím. Vyhlásil jsem stop stav. Režiséři teď mají s prominutím smůlu. Až do května 2022 točit nebudu a už jsme si to i s mnohými vysvětlili. Ne všichni to vzali úplně radostně, ale všichni to pochopili," řekl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Narození potomka herec oznámil na sociální síti

O tom, že se stal otcem, informoval Hofmann na svém Instagramu první den nového roku. „Přeju Vám, ať je 2022 tak půvabný jako dnešní den! Vše dobré. … a ať žije Tony Hofmann, co se před chvílí narodil! A děkuju všem za gratulace, vyřídím to Tonyho rodičům zcela jistě,“ napsal k příspěvku novopečený tatínek, který září štěstím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.