Celebrity

1. září 2021 06:03

Gabriela Kolinová

První školní den dětí celebrit. Jak vnímají nařízení? Tomáš Klus a jeho Josefína se jen diví

Prázdniny skončily a děti se vrátily do školních lavic. Dnešní velký den se svými ratolestmi prožívala i řada známých tváří. Slavnostní chvíle někteří pyšní rodiče zdokumentovali a nasdíleli na sociální sítě. Jak jejich dítka prožívala první den? Podívejte se na video.

Fotky z prvního školního dne sdílela třeba Michaela Ochotská, modelka Simona Krainová a Jitka Boho, moderátor Leoš Mareš nebo bývalá miss Lucie Křížková, která zároveň přidala i vzpomínku z loňského roku, kde je i její manžel David Křížek.

Všechny děti, kromě prvňáčků, se musely první den školy testovat a na chodbách a ve společných prostorech školy budou muset nosit roušky. Jak to bude s testováním? Podrobnější pravidla si můžete přečíst tady.

Tomáš Klus: Nařízením rozumím i nerozumím

Jak nařízení vnímají děti známých osobností? Například osmiletá dcera Tomáše Kluse Josefína pravidlům moc nerozumí. Na dotaz, zda chápe, proč musí nosit roušky, stydlivě odpovídá: „Jo i ne, moc ne.“ A stejně to má i její táta, zpěvák Tomáš Klus. „Já tomu rozumím a zároveň tomu nerozumím, protože pak přicházejí ty paradoxy, že ve třídě je to v pohodě a na chodbě ne,“ prozradil v pořadu Showtime. „To pak si říkáš: Jo jasně, já vím, takhle to na nikoho neflusnu a nikdo to neflusne na mě, ale já flušu úplně stejně ve třídě i na chodbě, takže to je těžký,“ dodal s podivem.

Pravidelný režim po prázdninách začal i u zpěvačky Moniky Absolonové. Její starší syn Tadeáš nastoupil posledním rokem do školky. „Táda, ten bude úplně šťastný, tomu se hlavně rozjedou i kroužky, takže fotbal a takový cvičení. Ještě bych je ráda přihlásila na nějaký kroužek, kde by se vyřvali, aby doma řvali míň,“ prozradila se smíchem zpěvačka, která vyjádřila trochu obavy z povinné školní docházky, která je čeká příští rok. „Nevím, co nás vlastně čeká a trošku se toho bojím.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.