Denní horoskop BERANA na 12. 2. 2022

Beran 12. 2. 2022

Agresivní lidé mohou dnes narušit vaše plány, Berani, takže se příliš nerozčilujte, pokud věci nepůjdou podle vašich představ. Berte to jako cvičení, jak se naučit myslet a jednat na vlastní pěst. Pamatujte, že tuto hru můžete hrát stejně dobře jako ostatní. Překvapte je novým nápadem a sledujte, jak se s ním vypořádají.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Emoce mohou dnes vrcholit. Není dobré se snažit stát si za svým, zejména pokud jde o nějaké citlivé téma. Potřebujete si dát trochu odstup a upřímně si promluvit o tom, co cítíte. Není třeba se bát, že by to nakonec věci zhoršilo, naopak, může to vše jenom zlepšit.

Práce

Tento den vám přináší obrovské množství síly a příležitostí. Vstaňte brzy a dejte se do práce. Nápady a lidé, kteří vám zkříží cestu, se ukáží jako neocenitelné zdroje. Mějte vždy po ruce zápisník. Úspěch je na dosah ruky.

Peníze

S trochou vynalézavosti můžete ze svého zájmu nebo koníčku na částečný úvazek udělat práci na plný úvazek. Vaše představivost je nyní nepřekonatelná. Nenechte se vyvést z míry ani malým finančním neúspěchem.

Zdraví

Nenechávejte své negativní pocity bez povšimnutí, jinak se dost pravděpodobně vrátí s ještě ošklivější tváří. Snažte se přijít na to, proč se necítíte dobře. Dobré je vyjít si alespoň jednou denně na procházku. A nezapomínejte během dne pravidelně vypít sklenici vody.

Přečtěte si také