Denní horoskop BERANA na 13. 2. 2022

Beran 13. 2. 2022

Berani, dnes se můžete cítit ochranitelsky. Budete k tomu mít pádný důvod. Tím mohou být ostatní agresivní lidé, kteří se budou snažit narušit vaše území. Buďte silní. Ujistěte sebe i své svěřence, že vše bude v pořádku. Učiňte přiměřená opatření, ale neuzavírejte se zcela před okolním světem. Zaklepání na bránu vám totiž může poskytnout i tolik potřebnou pomoc.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Hvězdy vám jsou nakloněny a vy byste si mohli rozšířit obzory. Nastává správná doba pro zajímavá setkání. Musíte však rozpoznat příležitost a chopit se jí. Budete ale muset převzít iniciativu a udělat ten první krok. Představte se a začněte konverzaci. Pokud nepodniknete žádné kroky, nic se nestane. Tak na co ještě čekáte?

Práce

Vaše nadšení trochu opadne, když si uvědomíte, že plán, který jste považovali za neporazitelný, má chyby. To však není důvod k tomu, abyste hodili ručník do ringu. Pozměňte ho, ale nevzdávejte to úplně. V sázce je příliš mnoho.

Peníze

Ve svém peněžním domě máte aspekty, které mohou omezit nebo omezují to, co jste schopni přinést. Spíše než o panice přemýšlejte o tom, jak vám toto období může poskytnout čas, který potřebujete k naplánování dalšího kroku. S trochou vynalézavosti můžete ze svého zájmu nebo koníčku udělat práci na plný úvazek. Vaše představivost je nyní nepřekonatelná. Nenechte se vyvést z míry ani malým finančním neúspěchem.

Zdraví

Když převezmete iniciativu, vaše ego bude nadšené. Dnešní planetární energie na vás působí příznivě. Zejména v příštích dnech se díky své empatickým schopnostem budete cítit, jako by vaše osobní síla měla křídla. Emocionální pravda však může být mnohdy pravdou konečnou. Dejte si horkou koupel a zaměřte se na své city.

Přečtěte si také