Denní horoskop BERANA na 13. 3. 2023

Beran 13. 3. 2023

Berani, dnes by se vám mohl stát báječný kariérní zlom. Může to být zvýšení platu, povýšení nebo dokonce nová práce v novém oboru. Může se také jednat o zcela jiné místo. Práce, kterou budete vykonávat, se může lišit od všeho, co jste kdy dělali, a to je výzva. Nebojte se! Změna je nezbytná, pokud chcete dosáhnout svého maximálního potenciálu. Nechte se unášet proudem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní příznivý aspekt může znamenat, že vás překvapí, když se vám někdo bude zdát odhodlaný podmanit si vás svými vášnivými prosbami a prohlášeními. Protože obecně rádi postupujete svým vlastním tempem a s rozhodováním o tak zásadních věcech nespěcháte, můžete se cítit vzrušení, ale přesto pod tlakem. Ve skutečnosti není kam spěchat; pokud je to opravdové, váš ctitel tu bude i zítra.

Práce

Vaše motivy a plány budou zpochybňovány, proto si připravte odpovědi. Je důležité, abyste byli dobře organizovaní, a s největší pravděpodobností tomu tak bude. Energie dne vám usnadňuje potřebu vytvořit si dlouhý seznam a držet se ho.

Peníze

Tento týden vám přináší obrovskou úlevu, protože můžete být produktivnější. Možná uvažujete o přesunu do domácí kanceláře, která s sebou nese méně rušivých vlivů než ta, v níž jste pracovali v poslední době. Mezitím se připravte na změny na dluhové frontě. Planety vás umí překvapit změnami úrokových sazeb a podmínek. Čtěte drobné písmo.

Zdraví

Možná jste se naučili způsoby, jak ignorovat svou potřebu rovnováhy  jejich odhalení bude součástí úkolu vytvořit strukturu, která vám ji poskytne ve větší míře. Zamysleli jste se nad tím, po jakých potravinách se cítíte lehce a přitom spokojeně, plní energie a šťastní? Všichni máme specifické potraviny, které v našem systému fungují nejlépe, ale příliš málo z nás je natolik svědomitých, aby si všimlo, které to jsou. Dnešní planetární konfigurace vás vybízí k tomu, abyste prozkoumali své osobní návyky.

Přečtěte si také