Denní horoskop BERANA na 14. 2. 2022

Beran 14. 2. 2022

Zavolá vám někdo, o kom víte, že má sklony k pomluvám. To co vám sdělí, berete s rezervou. Není pravda vše, co říká. Pokud je jeho sdělení pro vás důležité, důkladně si ověřte fakta, než cokoliv řeknete dále nebo než podniknete nějaké kroky. Je pravděpodobné, že je vše přehnané nebo lživé.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud o změnách víte předem, můžete se jim přizpůsobit. Můžete se pomalu aklimatizovat na to, co od vás váš partner vyžaduje. Hvězdy vám ale dají najevo, co se od vás v rámci vašeho současného vztahu vyžaduje. Změny mohou být pro vás i pozitivní, pokud k nim budete přistupovat správným způsobem.

Práce

Zaměřte se na komunikaci. Mluvte k věci, rychle se dostanete k jádru situace. Neztrácejte čas svůj i ostatních mluvením o tématech, která s hlavním problémem nesouvisejí.

Peníze

Hvězdy omezují vaši schopnost vydělávat peníze. Nepanikařte, spíše přemýšlejte o tom, jak vám toto období může poskytnout čas, který potřebujete k naplánování dalšího kroku. S trochou vynalézavosti a soustředěného jednání můžete ze svého zájmu nebo koníčku na částečný úvazek udělat práci na plný úvazek. Vaše představivost je nyní nepřekonatelná. Nenechejte se vyvést z míry ani malým finančním neúspěchem.

Zdraví

Jste rádi středem pozornosti, ale když se žádají změny, raději se držíte v pozadí. Díky dnešnímu uspořádání planet se budete snažit přijít na to, co vlastně chcete. V příštích dnech se vyhýbejte větší společnosti. Místo toho se zaměřte na to, co vám může poskytnout nejjistější oporu: pravidelné cvičení, lehké jídlo a pravidelný spánek. Pečujte o sebe!

Přečtěte si také