Denní horoskop BERANA na 14. 2. 2023

Beran 14. 2. 2023

Dnes by se vám mohla naskytnout příležitost k cestování, možná i za obchodními účely, Berani. Může to vyžadovat dočasné úpravy v osobním životě, ale nenechte se tím zastavit. Budete chtít co nejlépe využít všech nových příležitostí, které se vám v této době naskytnou. Kariérní úspěch je vysoce indikován, což by mohlo zásadně a pozitivně ovlivnit běh vašeho života. Jděte si pro zlato!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konstelace vás nabádá, abyste se nevrhali do nových vztahů, aniž byste si dobře rozmysleli, co chcete v budoucnu dělat se svým vlastním životem. Možná jste se právě dostali z jedné obtížné situace a rozhodně nepotřebujete být znovu zataženi do jiné. Pracujte na svém vlastním budoucím potenciálu a příští partner s vámi bude lépe souznít.

Práce

Váš poslední nápad nebo plán útoku může být dobrý, ale není příliš originální. S ohledem na konkurenci kolem vás se vám nepodaří prosadit. Abyste vynikli nad ostatními, je zapotřebí kreativnější přístup.

Peníze

Možná se snažíte získat širší publikum pro to, co děláte nyní, abyste mohli přilákat kupce, investory nebo jiné osoby s penězi. Něco, co plánujete, vyžaduje více peněz, abyste to mohli rozjet. Je velmi důležité věnovat určitou pozornost penězům, o které se dělíte s ostatními. Spoluinvestice nebo dluhy je třeba ošetřit. Ujistěte se, že jste podepsali všechny dokumenty a včas zaplatili všechny poplatky. Odtud můžete sklízet ovoce.

Zdraví

Vaše osobní kvalita se díky dnešnímu tranzitu pozvedne do nových výšin. Může zvýšit vaši vitalitu a zároveň snížit vaši potenciální intenzitu. Tento týden je vhodný k dokončení úkolů a ke komunikaci s ostatními o vašich očekáváních, ať už zklamaných, nebo splněných. Chovejte se ke svému tělu s úctou – odpočívejte, zdravě se stravujte, cvičte  a možná zjistíte, že odměnou vám nebude nic jiného než sexualita! Ano, dělejte, co máte, a očekávejte, že vám tento týden někdo řekne, že jste přitažliví.

Přečtěte si také