Denní horoskop BERANA na 16. 2. 2022

Beran 16. 2. 2022

Romantický večer doma s partnerem by vás mohl sblížit, Berani. Vaše emoce jsou však nyní intenzivní, takže musíte použít svou intuici, abyste přesně odhadli, kolik ze svých citů byste měli odhalit. Do cesty by se vám mohla postavit také intelektuální vášeň. Možná objevíte nový obor svého zájmu a budete ho chtít doma studovat celé hodiny.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet vás vybízí k tomu, abyste v rámci svého současného vztahu vyzkoušeli něco nového, ale možná až poté, co si plně uvědomíte, že starý způsob už vám nevyhovuje. Váš partner (současný nebo budoucí) možná hledá něco víc než jen zřejmé odměny ze společného života. Možná je tedy na čase rozhlédnout se kolem sebe a zjistit, jak byste mohli partnerství okořenit.

Práce

Dnešní energie zintenzivní vztahy s lidmi spojenými s vaší prací. Pokud v minulých dnech došlo k drobným hádkám, očekávejte, že vypukne totální válka. Pokud vztahy probíhaly hladce, očekávejte zvýšení platu nebo povýšení.

Peníze

Váš finanční pokrok se sice zpomalil, ale rozhodně se zlepšuje. Jste vyzváni, abyste prozkoumali své výdaje na záležitosti týkající se rodiny, dětí, romantiky a zábavy. Možná zjistíte, že jsou větší, než jste očekávali. Ořezání některých – byť jen trochu – by mohlo znamenat více zábavy v budoucnu a méně starostí. Zasloužíte si budoucnost bez stresu.

Zdraví

Nebeská atmosféra dne ve vás vyvolává pocit, že se proti vám někdo spiknul. Je to ale nepravděpodobné. Zkuste požádat okolí o citové uklidnění, které potřebujete. Nemusíte se příliš obnažovat, stačí, když sobě i ostatním přiznáte, že se právě teď cítíte trochu zranitelní. Je to čas, kdy byste měli věnovat zvláštní pozornost svému pohybovému režimu.

Přečtěte si také