Denní horoskop BERANA na 17. 2. 2022

Beran 17. 2. 2022

Berani, dnes by se k vám mohly dostat poněkud depresivní informace z velké dálky. Je méně pravděpodobné, že se budou týkat vaší bezprostřední situace nebo okruhu přátel, spíš půjde o něco společenského nebo politického. Pravděpodobně se o tom bude ve vašem okolí hodně mluvit. Možná potřebujete vyřídit nějaké záležitosti ve svém okolí, ale z nějakého důvodu nemůžete. Uvolněte se. Zítřek by měl být lepší.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná byste chtěli promluvit a podělit se o to, jak moc vám na této výjimečné osobě záleží, ale něco vám v tom brání. Planetární konverzace naznačuje, že se ani nejedná o nic příliš vážného.

Práce

Někdo se chystá udělat díry ve vašem rozsáhlém, průlomovém plánu, na kterém jste pracovali. Možná jste měli v plánu nějaký nový vynález. S největší pravděpodobností budete mít problém obstát v kritice, která se na vás snese.

Peníze

Váš finanční pokrok se sice zpomalil, ale rozhodně se zlepšuje. Jste vyzváni, abyste prozkoumali své výdaje na záležitosti týkající se rodiny, dětí, romantiky a zábavy. Možná zjistíte, že jsou větší, než jste očekávali. Ořezání některých, byť jen trochu, by mohlo znamenat více zábavy v budoucnu a méně starostí. Zasloužíte si budoucnost bez stresu.

Zdraví

Jen stěží zvládáte emoce, které se objeví, když se spustí vnitřní konflikt. Tento měsíc se vyskytne několik tranzitů, které by mohly mít tento účinek – včetně dnešního planetárního uspořádání. Bude snadné zjistit, zda ve všech oblastech svého života dostáváte to, co chcete. Mohli byste se v této oblasti cítit mimořádně citliví. Dbejte na to, abyste se správně stravovali a měli dostatek pohybu, to je více než polovina úspěchu.

Přečtěte si také