Denní horoskop BERANA na 18. 1. 2023

Beran 18. 1. 2023

Pokud máte problémy ve vztahu nebo v milostném životě obecně, Berani, nečekejte, že se to dnes zlepší. Lidé ve vašem okolí by vás mohli považovat za velmi podrážděné. Může se zdát, že vám cokoli, co kdokoli řekne, leze na nervy. Dokonce i sladké řeči, které vám vaše drahá polovička šeptá do ucha, vám budou připadat jako horký vzduch. Vaše podrážděnost vám však bude odpuštěna a kromě toho, ne každý den musí být tak vášnivý a láskyplný, jak byste si přáli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli obvykle býváte opatrní a nikdy nespěcháte – s výjimkou případů, kdy se chystáte ztratit výhru, o kterou jste tajně usilovali – tentokrát možná těžko víte, kudy se vydat. Planetární konjunkce ve vás vyvolává touhu vrhnout se na onu výjimečnou osobu a říct jí vše o tom, co cítíte – ale nechcete, aby vás znovu zranila.

Práce

Máte zelenou, na kterou jste čekali. Toto zelené světlo vychází z vědomí, že to, co děláte, je správné. Důvěřujte si a jděte s důvěrou vpřed. Jste nyní na zcela nové dráze a tato dráha povede k úspěchu.

Peníze

Tento týden se cítíte mnohem hovornější než obvykle. Obvykle se nemůžete dočkat příběhů od ostatních, ale tento týden se rádi podělíte i o své zážitky. Zatímco se kolem vás odehrává veškerá tato komunikace, nezapomeňte věnovat trochu času a peněz sami sobě. Extrémní péče o sebe se vám teď může zdát příliš luxusní, ale je to skvělá investice do vaší dlouhodobé budoucnosti. Odpočívejte, regenerujte a řekněte, co máte na srdci.

Zdraví

Během dnešního příznivého tranzitu se můžete cítit nakloněni přemýšlet dvakrát. Pamatujte, že vaše emoce nejsou statickou součástí života a nikdo by to od nich neměl očekávat. Ne vždy víte, co chcete dělat, a to je naprosto v pořádku. V tomto období mírné nejistoty se nenechte unést, protože nesnášíte, když vás někdo klame. Místo toho věnujte čas záměrnému zpomalení svého myšlenkového procesu. Jóga nebo meditace jsou skvělým způsobem, jak zklidnit své tělo, mysl i duši.

Přečtěte si také