Denní horoskop BERANA na 18. 2. 2022

Beran 18. 2. 2022

Změny ve vaší domácnosti mohou způsobit dočasnou frustraci, která vyvolá určité napětí mezi členy rodiny. Možná se stěhujete, uklízíte nebo něco zařizujete a všichni se vám pletou pod nohy. Nejlepším způsobem, jak tuto situaci zvládnout, je snažit se práci dokončit co nejrychleji. Jakmile bude hotovo, Berani, napětí opadne a vše bude v pořádku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce může znamenat, že budete muset strávit nějaký čas přemýšlením a meditací nad tím, proč se vám může zdát, že vašemu současnému partnerství něco chybí. V hloubi duše víte, že je načase, abyste si o tom promluvili, ale zároveň není moudré pouštět se do toho bez určité představy, jaký přístup zvolíte.

Práce

Hlava vám říká, že máte jít jedním směrem, zatímco nohy vás vedou úplně jinam. Stručně řečeno, plýtváte spoustou energie na boj se sebou samým. Místo toho, abyste se nechali strhnout tímto vnitřním konfliktem, ustupte a získejte nadhled.

Peníze

Váš finanční pokrok se sice zpomalil, ale rozhodně se zlepšuje. Prozkoumejte své výdaje na záležitosti týkající se rodiny, dětí, romantiky a zábavy. Možná zjistíte, že jsou větší, než jste očekávali. Ořezání některých, byť jen trochu, by mohlo znamenat více zábavy v budoucnu a méně starostí. Zasloužíte si budoucnost bez stresu.

Zdraví

Dnešní aspekt vytváří oheň téměř na zapálení zápalky! Když se k tomu přidá vaše divoká povaha, máte tento měsíc spoustu energie, se kterou můžete pracovat. Využijte ji tím nejzdravějším možným způsobem: fyzickým cvičením. Přebytečnou energii je třeba vyjádřit tělem (tanec, sex, sport atd.), než zamíří do mysli. Nezpracovaná energie se může snadno proměnit v hněv nebo ostrá slova. Kromě toho udržujte maximální příjem vody, abyste si udrželi rovnováhu.

Přečtěte si také