Denní horoskop BERANA na 20. 2. 2022

Beran 20. 2. 2022

Dnes je pro vás skvělý den, Berani. Všechno vám vychází, protože další dílky skládačky zapadají na své místo. Vaše kolísavé emoce jsou uzemněné a klidné, což vám umožňuje ustoupit a zhodnotit svůj skutečný vnitřní stav. Věnovali jste si pozornost, kterou si zasloužíte? Dnes je váš den. Zařiďte si věci. Pomocí této astrální energie toho můžete docela dost dokázat, tak se do toho pusťte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná jste si už před nějakou dobou uvědomili, že je čas jít dál, pokud jde o současný vztah, protože možná chybí jiskra a zdá se, že teď máte jen velmi málo společného. To, co vám za současného uspořádání planet možná brání v tom, abyste se posunuli dál, je obrovské množství potřebné energie. Je však vhodná doba začít.

Práce

Nyní je čas zahájit další fázi plánu, který se nedávno rozběhl. Nejprve jste byli ve fázi průkopnické a nyní jste ve fázi výzkumné. Následující čtyři týdny je čas na to, abyste shromažďovali údaje, místo abyste postupovali neuváženě.

Peníze

Váš finanční pokrok se sice zpomalil, ale rozhodně se zlepšuje. Jste vyzváni, abyste prozkoumali své výdaje na záležitosti týkající se rodiny, dětí, romantiky a zábavy. Možná zjistíte, že jsou větší, než jste očekávali. Ořezání některých - byť jen trochu - by mohlo znamenat více zábavy v budoucnu a méně starostí. Zasloužíte si budoucnost bez stresu.

Zdraví

Co kdybyste dostali věc, po které nejvíce toužíte - věděli byste, co s ní máte dělat? Přemýšlejte o tom, co by to znamenalo. Co byste chtěli? Novou práci? Nový vztah? Nový dům? Všechny tyto věci jsou materiální, a tudíž náchylné ke změnám a zklamání. Pokud máte své zdraví, máte něco, co je nehmotné, a tudíž cennější. Využijte příznivého aspektu dne k tomu, abyste se zaměřili na to, co skutečně chcete. (Nápověda: zaměřte se na své zdraví!)

Přečtěte si také