Denní horoskop BERANA na 20. 3. 2022

Beran 20. 3. 2022

U vás, Berani, může situace dramaticky vyvrcholit. Může se zdát, že všechno jde proti vám. Vezměte na vědomí, že je to vynikající doba k nalezení rovnováhy a získání mnohem většího nadhledu nad problémy ve vašem životě. Pokud se snažíte zjistit, kde se skrývá vaše srdce a mozek, měli byste se podívat na opačnou stranu světa. Tam spolu o věcech diskutují.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konjunkce může přinést situaci, která vám bude připadat matoucí. Zdá se, že někdo, kdo vám byl blízký v minulosti, mohl šeptat do ucha někomu, kdo je vám blízký v současnosti. Uvědomujete si, že to, co říká vaše poslední láska, je ve skutečnosti snůška lží - ale jak přimět svůj milostný zájem, aby vám uvěřil?

Práce

Cítíte se nabití energií - jako byste se znovu narodili. Vaše myšlení vám říká, že máte být odvážní a nebojácní. Máte v sobě nevinnost, díky níž se zdá, že vidíte svět poprvé. Vychutnejte si tento nádherný stav mysli.

Peníze

V této době přemýšlíte o tom, jak ve svém životě vytvořit více finančních příležitostí, a jste připraveni to udělat. Vaše vztahy budou ještě důležitější v práci i v peněžním životě. Možná zjistíte, že otevření se partnerovi vám pomůže dostat se na stejnou finanční vlnu. Ve vašem domě učení a učení se vám bude dařit. Obojí vám ho pomůže shrábnout.

Zdraví

Když se rozhodnete, že si na něco zvyknete, je to, jako byste otočili stránku v knize. V dnešní energii najdete vynikající zdroj informací pro vytvoření zdravých postupů ve stravování a cvičení. Možná se to na první pohled nezdá, ale když se rozhodnete omezit ve svém jídelníčku mléčné výrobky a zvýšit množství konzumované vody, nastoupili jste cestu k mnohem zdravějšímu imunitnímu systému. Vaše síla spočívá v hodnocení a jednání.

Přečtěte si také