Denní horoskop BERANA na 21. 2. 2022

Beran 21. 2. 2022

Dnes pro vás, Berani, rozkvétá romantika a závazky nebo manželství mohou být těsně za obzorem. Je možné, že jste se svou drahou polovičkou nedávno dospěli k novému porozumění, které vás pevněji spojilo. Neciťte se hloupě, pokud strávíte den společnými procházkami v romantickém oparu. Je to naprosto přijatelné - patří to k radosti z lásky a klidně to může nějakou dobu trvat. Využijte toho naplno.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Někdy dokážete být velmi tvrdohlaví, i když si možná myslíte, že jste ve skutečnosti jen obezřetní. Současné planetární postavení nemusí v tomto případě pomoci ani vám, ani vašemu partnerovi (současnému nebo budoucímu), protože máte oba tendenci zůstat velmi zaseknutí ve svých názorech. Mohli byste toho však využít jako příležitosti naučit se trochu flexibilitě - což by záležitostem mezi vámi nijak nepomohlo.

Práce

Štěstí se s vámi spojilo a můžete věřit, že bude v příštích týdnech stát na vaší straně. Věřte, že vás toto štěstí vytáhne ze všech svízelných situací, do kterých se můžete dostat. Vaše záchranná síť je tu pro vás.

Peníze

Váš finanční pokrok se sice zpomalil, ale rozhodně se zlepšuje. Jste vyzváni, abyste prozkoumali své výdaje na záležitosti týkající se rodiny, dětí, romantiky a zábavy. Možná zjistíte, že jsou větší, než jste očekávali. Ořezání některých - byť jen trochu - by mohlo znamenat více zábavy v budoucnu a méně starostí. Zasloužíte si budoucnost bez stresu.

Zdraví

Dnešní aspekt ve vás vyvolává pocit, že nic nebude dokonalé, pokud to neuděláte - poznáváte tyto pocity? Úzkost v tomto rozpoložení je pro vás poměrně specifická. Pracovní morálka, smysl pro detail, stres z toho, zda je něco dokonalé - to vše jste vy! No, zhluboka se nadechněte a připomeňte si, že nikdy nic není dokonalé. Nejdůležitější je, jak se cítí lidé - jak se cítíte VY. Vaše srdce je na správném místě, a to je to jediné, na čem záleží.

Přečtěte si také