Denní horoskop BERANA na 22. 1. 2023

Beran 22. 1. 2023

Dnes se možná zúčastníte více než jedné skupinové aktivity nebo společenské události týkající se duchovních nebo metafyzických záležitostí. Váš smysl pro intuici je velmi vysoký, Berani, a vaše úroveň porozumění je obzvláště vysoká. Pojmy, které by jindy mohly být matoucí, se vám proto dnes mohou zdát jasné jako facka. Možná si vytvoříte silné vazby s ostatními lidmi, kteří jsou také přítomni, a možná si s nimi naplánujete další setkání v budoucnu. Užijte si to!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Energie vyzařovaná planetami může podnítit některé velmi hluboké pocity, které se vynoří na povrch, a přivést vás k poznání, že musíte jednat v důležité záležitosti. Pokud jste v půli cesty přemýšleli o tom, co se ve vašem vztahu děje, je načase dostat se z mlhy zmatku a něco s tím udělat. Musíte se problémem zabývat přímo, bez obcházení kolem horké kaše.

Práce

Spojte se s těmi, kteří jsou na pozitivní, vzestupné cestě, místo abyste se nechali strhnout odpůrci, kteří vidí pouze potenciální úskalí plánu a kteří vaši práci stále přehnaně kritizují. Pokud to znamená změnit zaměstnání, udělejte to.

Peníze

Tento týden se cítíte mnohem hovornější než obvykle. Obvykle se nemůžete dočkat příběhů od ostatních, ale tento týden se rádi podělíte i o své zážitky. Zatímco se kolem vás odehrává veškerá tato komunikace, nezapomeňte věnovat trochu času a peněz sami sobě. Extrémní péče o sebe se vám teď může zdát příliš luxusní, ale je to skvělá investice do vaší dlouhodobé budoucnosti. Odpočívejte, regenerujte a řekněte, co máte na srdci.

Zdraví

Je pro vás velmi důležité zůstat na trati a zjistíte, že když jste pravidelně fyzicky aktivní, nemáte v životě tolik stresu. Svou fyzickou pohodu musíte brát zcela vážně, jinak se vám energie vyčerpá. Rozšiřte si povědomí o tom, co pro vás znamená slovo zdravý, tím, že si o kondici popovídáte s přáteli. Zjistěte, co dělají pro zlepšení své pohody. Buďte otevření zkoušení nových věcí. Možná si společně zacvičíte jógu a zjistíte, že je to pro všechny zábavnější.

Přečtěte si také