Denní horoskop BERANA na 23. 2. 2022

Beran 23. 2. 2022

Berani, dnes si dávejte pozor na zelenookou příšeru. Může se objevit dřív, než řeknete "žárlivost". Většina situací, které tyto pocity vyvolávají, se rodí z nejistoty. Pokud si nejste jisti v zaměstnání, ve vztahu nebo v rodině a cítíte se někým ohroženi, je načase podívat se na příčinu. Proč se necítíte tak pevně, jak byste mohli? Co je příčinou nejistoty? Hledejte odpovědi.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aspekt tohoto dne znamená, že možná budete muset přeorganizovat svůj přístup k lásce a romantice, možná ne navždy, ale určitě na jeden den. Pokud hledáte někoho výjimečného, pak na to nechoďte běžnými cestami; nebudete mít příliš štěstí. Zkuste vyrazit na místa, kde jste ještě nebyli, kde můžete potkat takové lidi, kteří vám mohou otevřít nové obzory.

Práce

Bude těžké udržet pozornost, ale to je v pořádku. Jen se nepokoušejte o žádný úkol, který vyžaduje, abyste zůstali při zemi a praktičtí. Udržet pozornost jen na jednu věc po delší dobu bude téměř nemožné. Ani se o to nesnažte.

Peníze

Spolupracujete s rodinnými příslušníky, dětmi, partnerem a tvůrčími partnery. Bavíte se tak dobře, že vás možná ani nenapadne zkontrolovat zůstatek na bankovním účtu. A jéje! Příznivé aspekty se postarají o to, abyste se mohli cítit dobře i bez velkého utrácení. Tak, to je mnohem lepší.

Zdraví

Dnešní aspekt vás na několik dní přiměje cítit se emocionálněji. Všímejte si, jaké pocity se objevují, a chovejte se k sobě jemně. Dbejte však na své zdraví. Neexistuje žádný důvod, proč byste k sobě nemohli být šetrní a přitom se pokud možno pořádně zapotit v posilovně! Ve skutečnosti může být při zpracovávání emocí prospěšné procvičovat své tělo a zároveň uvolňovat toxiny. Nezapomeňte pít hodně vody, aby se jednalo o očistný zážitek.

Přečtěte si také